^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
07.02.2019 10:08
621 переглядів
0 коментарів
Міська рада не поділить кабінети районних чиновників

Тальнівська міська рада вимагає від районної ради віддати їй перший поверх адмінприміщення. Аргументують тим, що після утворення ОТГ на їхній території проживають 50% жителів району. Для їхнього обслуговування збільшили структуру та загальну чисельність апарату управління міськради.

– У нас всі кабінети по 11 квадратних метрів, в яких ведуть прийом громадян по 2-3 спеціаліста. Лише у жовтні вони видали 3 тисячі довідок, – розповідає юрист міської ради Володимир Володін. – Кабінет міського голови теж 11 квадратних мерів. Тепер порівнюємо – кабінет голови районної ради Валентини Любомської 31 м2, у її секретарші більший кабінет як у Юрченка! Основний кабінет голови райдержадміністрації – 46 м2, а чайхана у нього в кабінеті – 13,3 м2. Кабінет першого заступника – 27,4 м2. Кабінет керуючої апаратом 18,2 м2. Тобто ці особи сидять на площі, як у нас півпоперха. Це нормально?! То вони хочуть чайхану в кабінеті мати, а в нас людей нема де розмістити!

Приміщення готелю, де зараз перебуває міська рада, не обладнане пандусом. Там просто немає можливості його облаштувати. Відсутні нормальні умови для відвідувачів.

– Ми ж не кажемо, що переселимо усіх, лише ті служби, які ведуть прийом громадян, щоб можна було також прийняти людей з обмеженими можливостями.

На своє звернення міська рада отримала відписку в кращих традиціях радянської бюрократії з вимогою надати: «копію рішення Тальнівської міської ради, яким від імені міської ради, яка представляє інтереси територіальної громади, дано доручення районній раді передати один із поверхів адмінбудівлі, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл та міста району, Тальнівській міській раді».

Спробуй зрозумій, що вони хочуть. Побачивши, що нічого не вкипить, міська рада забажала, щоб їй безоплатно передали 50% адмінбудівлі. І тут почалося… сторони за декілька місяців написали один одному до десятка листів з яких зрозуміло одне – ділитися приміщенням районна рада не збирається. Після розгляду листа міського голови на постійній комісії районної ради з питань комунальної власності було направлено сільським та міській раді пропозиції розглянути на сесіях та прийняти відповідні рішення стосовно доцільності, порядку та умов відчуження 50% адмінприміщення.

У районній раді кажуть, що лише після отримання рішень від усіх сільських та міської ради можливе винесення на сесію питання про передачу одного із поверхів адмінприміщення у володіння та користування міській раді.

Складається враження, що у місцевої влади немає чим зайнятися, лиш ділити кабінети у той час, коли люди в селах без води, шкіл, роботи і грошей.

Анатолій ГЕРАСИМЕНКО

Читайте також: Тальнівці просять вирішити питання з безпритульними собаками у місті