^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
06.02.2019 13:06
1223 переглядів
0 коментарів
Лисянські волейболісти зібрали золото і срібло

26 січня в Києві відбувся волейбольний турнір серед команд вищих навчальних закладів столиці. Відрадно, на ці змагання були також запрошені команди дівчат і юнаків Лисянської ДЮСШ, як переможців обласної першості з волейболу серед команд ДЮСШ «Колос» та учасників торішньої першості України в Скадовську, Херсонської області.

У фінальному поєдинку команда дівчат зустрілася із студентками ДВНЗ «Київський електромеханічний коледж» і одержала впевнену перемогу з рахунком 2:0. В нагороду учениці та випускниці Лисянської ДЮСШ Л. Сидорова, Ю. Савінова, К. Джураєва, Н. Логвинова, О. Дідик, М. Нечепоренко, О. Слинько, О. Коска, Ю. Шапоренко від організаторів турніру одержали кубок, золоті медалі та набори солодощів.

Команда лисянських хлопців у складі А. Байрака, М. Шевчука, М. Махині, В. Махині, С. Даценка, Д. Острочуба, Є. Ковтуненка, С. Сорочана, М. Кабіна, М. Жорнового, А. Проскури у цьому турнірі здобула срібні медалі і була нагороджена кубком імені В’ячеслава Валівського, майстра спорту з волейболу, гравця збірної СРСР та грамотами.

Такі переконливі спортивні здобутки були б неможливими без команди спонсорів – голови Лисянської селищної ради Ю. В. Корнієнка, начальника відділу освіти райдержадміністрації Л. М. Гнатюк, підприємців С. Б. Байрака та М. О. Труша.

Особливу подяку учні та батьки висловили головному тренеру лисянських волейбольних «зірок» О. Я. Голубчику та його помічнику Ю. І. Шевчуку, які приділяють велику увагу розвитку цього виду спорту, пропагують здоровий спосіб життя.

Степан ВІЗІРЕНКО

Читайте також: Уродженка Лисянщини стала чемпіонкою України з боксу