^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
03.02.2019 19:45
3263 переглядів
0 коментарів
Сімейний лікар із Петраківки разом із чоловіком потрапила в ДТП

Наприкінці січня Катеринопільщину облетіла сумна новина. У ДТП потрапила одна із сімейних лікарів − Надія Маскис разом із чоловіком. Донька − Інна Миколаївна Бондар − благає про допомогу: «Я хочу звернутись до всіх, хто знає мене, мою родину і всіх небайдужих. 26 січня близько 15.00 біля Медвина, по дорозі до Києва, на перехресті біля міста Богуслав відбулось важке ДТП. Постраждалими є мої батьки − Маскис Надія Тимофіївна і Микола Володимирович. З моменту аварії і до зараз стан батьків важкий. Значні переломи, ушиби, вивихи, з ліжка не встають, не рухомі взагалі!Я благаю вас допомогти, хто чим може! І дякую тим, хто вже допоміг! Мій номер картки: 5167 9856 9012 3930».

Надія Маскис − сімейний лікар із Петраківки. Більшість людей із цього села, а також Потоків, Кобилянки, Гончарихи, Ромейкового, Лисичої Балки, Кайтанівки, Стійкового саме з нею підписали декларації.

− Ми без неї тут, мов сироти, − кажуть мешканці Петраківки,− Дуже знаючий і надзвичайно відповідальний лікар. Не дивилась ні на погоду, ні на час. Посеред ночі ходила до своїх пацієнтів. Усіх нас рятувала. Досвідчена, який діагноз поставить, такий і в Києві поставлять. А що вже добрячка! Завжди прийде на допомогу. Щедра. І чоловік у неї дуже хороший. Обоє зараз у Києві у військовому госпіталі, прооперовані. Їй, буцімто, ще планують робити кілька операцій. Дай, Боже, їм сил та здоров’я. Вболіваємо за них!

− Тата прооперували у середу, − розповідає донька Інна. − Його стан важкий, але стабільний. Біль не вщухає. Мама вже перенесла дві операції, і попереду очікує ще дві. Загалом чотири складні хірургічні втручання. У госпіталі батькам надають належну допомогу, за що я дякую всьому персоналу! Я з чоловіком, брат Олександр з дружиною і синочком не покидаємо батьків ні на хвилину. Хочу від імені усієї нашої сім'ї подякувати кожного, хто нам допоміг і допомагає! Усім, хто поміг фінансово, морально, хто молиться за нас і підтримує! З Вашою допомогою ми обов'язково поставимо батьків на ноги!

Ми поцікавились також у керівника Катеринопільського районного центру первинної медико-санітарної допомоги Олени Пироженко, де і ким обслуговуватимуться пацієнти Надії Тимофіївни під час її лікування.

− Вони можуть звертатись до будь-якого лікаря, до якого їм зручно або який буде на прийомі, − поінформувала Олена Олександрівна. − Декларації перезаключати не потрібно. Надія Тимофіївна обов’язково повернеться на своє робоче місце до своїх пацієнтів!

Отже, молімось за подружжя! Бажаємо їм швидкого одужання. Хто має змогу допомогти, номер банківського рахунку вказано вище.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Читайте також: Криваве Водохреще. 23-річний водій ''Ланоса'' збив трьох неповнолітніх дівчат, одну на смерть