^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
03.02.2019 19:04
213 переглядів
0 коментарів
Допомога захисникам України – наш обов'язок

З перших місяців російсько-української війни колектив державного підприємства «Звенигородське лісове господарство» надає всеможливу допомогу нашим воякам. Йдеться не тільки про деревину, а й про техніку та необхідні будівельні матеріали та інструментарій, особливо потрібні на передовій. Неодноразово відправляли звенигородські лісівники на фронт продукти, проявляючи при цьому й турботу про родини захисників України. Зокрема лише протягом минулого року підприємство виділило їм понад дві тисячі кубометрів «пільгових» дров.

– Вважаємо надання допомоги тим, хто боронить Україну, своїм першочерговим обов’язком, – говорить директор держлісгоспу Анатолій Проценко, коли мова заходить про це. – Інакше й не може бути.

Не випустили і в новорічній метушні лісівники з поля зору військовослужбовців та їхніх рідних і близьких. Так, чимало родин вояків разом з новорічними вітаннями отримали й матеріальну підмогу, а малеча – подарунки від «Діда Мороза» з лісгоспу. Окрім всього іншого, відгукнулися на підприємстві прохання командування тактичної військової групи «Таврія», надавши відповідну допомогу для удосконалення системи фортифікаційного обладнання оборонних позицій.

– Допомога лісівників вкрай необхідна українським військовикам, – говорить волонтер Руслан Бойко. – Особливо приємно, що їхнє бажання підтримувати тих, хто робить все можливе, аби в Україні запанував мир і спокій, не згасає.

Він і передав колективу держлісгоспу та особисто його директору Анатолію Проценку відповідні грамоти від командування. В них йдеться: За активну громадську позицію та вагомий внесок у волонтерську діяльність щодо надання благодійної допомоги військовослужбовцям тактичної групи «Таврія».

Михайло НЕЧАЙ

Читайте також: Безпритульні тварини – наша спільна відповідальність