^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
01.02.2019 9:05
620 переглядів
0 коментарів
Дядько розпізнав самозванців

Оскільки січень не поскупився на снігопади, навіть листоноші нині через раз добираються заметеними снігом сільськими вулицями до людських осель. Та погодні умови не зупинили кількох молодих чоловіків, які завітали на Звенигородщину і, представляючись співробітниками ПАТ «Черкасобленерго», пропонували тамтешнім пенсіонерам акційні знижки на електроенергію. Стареньким залишалося лише пред’явити паспорт та заплатити від 100 до 200 гривень авансу за споживання електроенергії до кінця півріччя. Однак у Ризиному їхня акція успішно провалилася: вже в першій хаті, яку відвідали «добродійники», гостював колишній працівник Маньківського РЕМу, який і попросив нежданих гостей пред’явити службові посвідчення.

Оскільки таких документів вони не мали, і навіть номерів телефонів енергопідприємства назвати не могли, то їх хутенько випровадили з хати, пригрозивши наостанок поліцією. А вже потім все ж зателефонували у ПАТ «Черкасиобленерго». У прес-службі Товариства повідомили, що ніяких акційних знижок воно не проводить, оскільки відношення до ціноутворення не має. До того ж споживачів, як правило, відвідують лише контролери, аби зняти показники лічильника та перевірити його технічний стан.

Отож у котрий раз маємо справу з шахраями. Й, аби не потрапити на гачок як псевдоенергетиків, так й інших самозванців, не варто навіть запрошувати незнайомців до помешкання, не запропонувавши їм попередньо пред’явити службова посвідчення та документ, що засвідчує особу.

Михайло НЕЧАЙ

Читайте також: Чому гора не йде до Магомета, або Дещо про робочі місця на Звенигородщині