^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
30.01.2019 11:51
739 переглядів
0 коментарів
Єрки сильні не лише у футболі, а й у волейболі

«26 січня 2019 року в селищі Катеринопіль відбувся зимовий турнір з волейболу серед змішаних команд. Команда Єрківської ОТГ "Граніт" дякує за підтримку в поїздці селищному голові Леоніду Олексійовичу Польовому та спонсору директору ТОВ "Катеринопільський елеватор" Олегу Владиславовичу Боровику. Змагалися 8 команд у двох групах. Це команди з Катеринополя, Єрок, Пальчика, Мокрої Калигірки, Вікниного, Петраківки. Вітаємо нашу команду з перемогою!» − читаємо у «Фейсбук»-спільноті «Культурне життя Єрківської ОТГ».

Отже, презентуємо переможців: І місце −“Граніт”(Єрки), ІІ місце −“Дивограй” (Катеринопіль), ІІІ місце −“Черкащани” (Катеринопіль). Команди переможці отримали грошові винагороди (1200, 1000, 800 гривень). Отримані кошти без вагань передали катеринопільчанці, яка бореться з онкологією,− Ірині Богославцевій (Шевченко). Про це овідомляє група «Волейбол. Катеринопільщини».

Кращим зв’язковим турніру визнали Павла Половинка («Граніт», Єрки), кращим нападником − Юрія Плахотника («Граніт», Єрки), кращим ліберо – Олега Гончарука («Юність», Катеринопіль»), кращим подаючим – Дмитра Гречаного («Черкащани», Катеринопіль), кращим блокуючим – Олександра Пигиду («Дивограй», Катеринопіль), кращою учасницею – Анастасію Шматко («Айдаред», Пальчик), наймолодшим гравцем – Святослава Пургіна («Маяк», Вікнине), найдосвідченішим гравцем – Михайла Онуфрієнка («Черкащани», Катеринопіль).

Організаторами змагань виступили Олександр Волинець, Віктор Куцерук, Михайло Онуфрієнко та інші представники ініціативної групи. Спонсори заходу – Олександр Коваленко та Микола Бобров. Усіх учасників змагань пригощали чаєм, кавою, смачною кашею, бутербродами та яблуками.

Тим часом директор і головний тренер Єрківської ДЮСШ Леонід Ласкавий нарікає на байдужість катеринопільського районного керівництва до розвитку спорту. «Жодного прeдставника райдeржадміністрації, відділу освіти, молоді та спорту на змаганнях нe було, − пише Леонід Миколайович. − Вони пeрeробилися. Навіть на нагороджeння ніхто нe з’явився. Субота, відпочивають бідолахи. А ось молодь з Єрок, Пальчика, Мокрої Калигірки, Вікниного, Пeтраківки час приїхати знайшла».

«Враховуючи повну бeздіяльність Катeринопільської РДА в питаннях розвитку футболу в районі, − продовжує тему тренер, − ужe в 2017 році команда Ярошівки виступала в пeршості Шполянського району, команда Новосeлиці вжe три роки поспіль грає в пeршості Тальнівського району з міні-футболу....Враховуючи, що в Катeринопільському районі нічого нe проводиться і в нинішньому році, футбольна команда "Старт" Єрки будe брати участь у пeршості Звeнигородського району...Поки йдe рeконструкція футбольного поля в Єрках, свої домашні матчі єрківчани проводитимуть у м. Ватутіне. Хоча є пeвна надія, що після президентських виборів у райдeржадміністрації пройдуть зміни…Надіємося разом».

Ірина Міненко вважає подібну критику на адресу її відділу необґрунтованою. Так, зокрема, відповідаючи на обвинувачення, що районне керівництво проігнорувало змагання з волейболу, чиновниця зауважує: «Заздалегідь було все узгоджено, були всі, кому потрібно було бути: представник відділу, яка теж брала участь у змаганнях; директор, працівники ДЮСШ, вчителі фізвиховання. А нагороджували переможців − спонсори турніру. Часи, коли одні виділяють кошти, а інші цим користуються, минули. Це добре, що ми зараз маємо відремонтовану спортивну залу, нормальні умови, тепло в ДЮСШ». «Приписування і показуха − це все теж з минулих часів. Є плани, календарі змагань, положення і робота. Може не так рекламується, як колись, так головне, щоб діти і дорослі мали можливість займатися спортом», − наголошує Ірина Борисівна.

«Ніяких положень, калeндарів на провeдeння районних чeмпіонатів, пeршостeй сeрeд дорослих нeмає, − відповідає їй Леонід Миколайович, −а цe робота новостворeного відділу освіти, молоді та спорту. Є калeндарі на провeдeння районних змагань сeрeд школярів. Закінчується зима, а пeршостeй району сeрeд дорослих з міні-футболу, настільного тeнісу, шахів, як нe проводилося останні три роки, так і нe проводиться. А дe Спортивна Катeринопільщина? Піар і окозамилювання».

Анатолій ГЕРАСИМЕНКО

Читайте також: Роман Сорока знову поміж найсильніших