^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
29.01.2019 12:38
840 переглядів
0 коментарів
Катеринопільчани за Кобуту!

Директор Катеринопільської районної бібліотеки Любов Приємська закликає катеринопільчан підтримати Катерину Кобуту на конкурсі "Міс Україна".

«Катерина Кобута − конкурсантка конкурсу "Міс Україна 2019". Вона внучка Бойко Тетяни Олександрівни – гінеколога, яка довгий час працювала в Катеринополі. Катеринопільчани, підтримаємо юну конкурсантку!» − написала Любов Анатоліївна на своїй сторінці у «Фейсбук».

Дівчина представляє Івано-Франківську область. Їй 18 років. Зріст – 175 см. Параметри: 86-65-95. Навчається у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника на факультеті іноземних мов. Захоплюється бальними та народними танцями, волейболом, плаванням. Закінчила курси акторської майстерності. Пише романи. З 14 років займається волонтерством.

«Я життєрадісна, оптимістична, працьовита та старанна, − характеризує себе Катя. − Стараюся викластися на всі сто та отримати максимум задоволення від будь-чого. Головною моєю мотивацією для участі в конкурсі стало пропагування волонтерської справи. Я б дуже хотіла, щоб більшість людей стали добрішими, та починали з себе − з доброї волі. Тоді світ стане щасливішим, і це доказ того, що бути щасливим можна в будь-якій ситуації та за будь-яких обставин».

Підтримати красуню можна на офіційному сайті конкурсу «Міс Україна» за посиланням: missukraine.ua

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Читайте також: Талановита людина – талановита в усьому. Микола Крюк – художник, коваль, гуморист, ілюзіоніст, ще й козак нівроку