^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
26.01.2019 7:50
1748 переглядів
0 коментарів
Львів'янин Іван Мазур будує в Лисянці храм

– Якщо перехожий не бачить моїх думок – це не означає, що їх не існує. Ніхто думки не бачив, проте всі знають, що вона існує. Так і Бог. Він невидимий і всюдисущий, він любить нас і знає потреби кожного, бо Бог є любов. І місія священика донести цю любов до людей, – говорить про своє покликання ієрей церкви Покрови Пресвятої Богородиці у Лисянці отець Іван (Мазур). Він лише чотири місяці тому очолив місцеву релігійну громаду, але вже встиг здобути прихильність не лише прихожан церкви, а й багатьох жителів селища.

Під час новорічних свят отця Івана бачили в дитячих садках Лисянки в костюмі Святого Миколая, де він роздавав солодкі подарунки, придбані за власний кошт, на вулиці Тракторній за його активної участі розпочато спорудження нового храму ПЦУ.

– Я до цього служив у церкві Святих апостолів Петра і Павла у Львові, - розповів він. – Однак, коли попросили поїхати в Лисянку, довго не роздумував – послух є однією з основних християнських чеснот. Родина мене в цьому підтримала. І ось тепер я в славному краю Богдана Хмельницького і Тараса Шевченка, серед людей, які достойні поваги і захоплення, адже 15 років вони наполегливо йдуть до своєї мети – будівництва української православної церкви. І я певен, що з Божою поміччю на місці глиняної хатки, де зараз проходять служіння, постане величний храм. Він буде, скоріше всього, з міркувань безпеки, цегляний, а не дерев’яний, як планувалось. На жаль, ми сьогодні живемо в агресивному світі, і підпали церков є непоодинокими. Ми вже маємо 15 тисяч штук цегли, але цього замало, тому будемо просити в молитвах про допомогу від спонсорів, меценатів, небайдужих людей.

Іван Мазур цікавиться історією Лисянщини, навіть завів сторінку в Інтернеті, де популяризує наш край. Каже,серед його знайомих у Львові вже є бажаючі приїхати до Лисянки з екскурсією. А він хоче повезти наших вірян на Галичину, показати храми, місцеві обряди, познайомитися і подружитися з жителями Західної України.

Олександр ЩЕРБАТЮК

Читайте також: Олександр Полудень ловить льодові щуки і милується пінгвінами