^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
25.01.2019 14:06
617 переглядів
0 коментарів
Іноземну мову юні лисяни вчать за новими технологіями

На базі Лисянського КОЗ нещодавно провели семінар на тему «Нова українська школа: особливості викладання іноземної мови у початкових класах». Учасники семінару відвідали уроки англійської мови у 1-3 класах.

На уроках у 1 класі вчителі А. О. Ступник та І. П. Андрієвська використали арт-технології. За допомогою гри, музики, пісень, ритмічних рухів та інтерактивної дошки першокласники поглибили свої знання з усного та писемного мовлення, розповідали про своє улюблене свято, ставили запитання однокласникам і відповідали на їх питання.

У 3-му класі на уроці з англійської мови вчитель А. П. Кравченко використала сінгапурську освітню методику – навчання за допомогою лепбуків. Це нова технологія, яка тільки запроваджується в Україні. За допомогою лепбуків третьокласники підбирали меню на сніданок, обід, вечерю, говорили про свої улюблені страви і ті, які їм не подобаються.

Елементи проектних технологій показала С. В. Слинько на уроці в 2 класі. Другокласники говорили про зиму та погоду взимку; «створювали» сніговика, керували чарівною рамкою на інтерактивні дошці, а також із сніжок викладали загадане слово і «оживляли» зимову картинку.

Степан ВІЗІРЕНКО

Читайте також: ''Зоряні мости'' лисянських танцюристів