^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
24.01.2019 14:00
984 переглядів
0 коментарів
''Зоряні мости'' лисянських танцюристів

У місті Шарм-ель-Шейх (Єгипет) відбувся 2-й Міжнародний конкурс-фестиваль "Egypt forum-fest", організатором якого була Міжнародна корпорація "Зоряні мости". Інноваційна хореографія, вокал, інструментальна музика, театр – усе це обдаровані діти з кількох областей України демонстрували у місті на Червоному морі.

Організатор фестивалю - Жанна Тетьора, відома далеко не тільки культурно-мистецькими заходами – вона серед успішних українських жінок, яких запрошують на заходи світового масштабу, зокрема у складі делегації на 63-ю Сесію ООН, яка пройде у березні 2019 року в Нью-Йорку.

На фестивалі гості з багатьох країн ЄС, Єгипту, Білорусі, Казахстану та, звичайно, України були вражені майстерними виступами учасників з Чернігова, Полтави, Лисянка та Києва.

Глядачі з трьох континентів відзначили високий рівень виступів хореографічних колективів «Едельвейс» та «Радість» з Лисянки (керівник - Галина Шпак), які виконали видовищні композиції. Війна в Україні зачепила усіх, тому особливі почуття викликала «Мамина молитва». Українські пісні та танці, а також композиція «Втілення» - це була справжня естетична класика. А останній виступ просто вразив мистецтвом у стилі хай-тек – досконалим було усе, від виконання до світлодіодних костюмів.

Степан ВІЗІРЕНКО

Читайте також: Лисянщина колядувала і щедрувала