^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
18.01.2019 12:05
1175 переглядів
0 коментарів
У нову лисянську владу йдуть колишні регіонали

Відбулася перша сесія Лисянської селищної громади після виборів голови ОТГ і депутатів 23 грудня. Двох годин виявилося замало для вирішення величезної кількості питань, які постають перед новою владою і депутати вирішили через певний час продовжити сесію. Але запропонували склад виконкому нової громади, який викликав неоднозначну реакцію у жителів селища. До складу виконавчого комітету Лисянської ОТГ може увійти також активна андимайданівка Зоя Михайлюк. Жінка відома тим, що була керівником штабу партії регіонів у районі, згодом очолила «Опозиційний блок», і тепер збирає навколо себе прибічників і співчуваючих цієї політичної сили.

Все це наводить на роздуми, що об’єднання всередині лисянської влади буде дуже непростим. Тим паче, що заступниками голови Лисянської ОТГ Юрія Корнієнка стали Микола Бондаренко, брат мера Черкас, голови обласного ВО «Батьківщина» Анатолія Бондаренка, білоцерківський підприємець, і Віктор Книш, який уже був при лисянській владі під час правління ПР.

В цілому, як відзначалося на сесії, участь у виборах взяли участь лише 41,2 відсотка жителів селища. Це найнижчий показник за всю історію місцевих виборів. Голови сіл, які увійшли до новоствореної ОТГ (Дашуківки, Писарівки, Почапинець, Шестеринець) були затверджені виконуючими обов’язки старост. Також у громадах ввели посади діловодів, які надаватимуть населенню різноманітні послуги.

Іван КОРСУН

Читайте також: На Лисянщині новоутворені громади очолили прихильники Порошенка і Тимошенко