^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
15.01.2019 14:31
481 переглядів
0 коментарів
В Катеринополі замість води − ''узвар''

9 січня терпець катеринопільчан урвався. В окремих районах із кранів побігла рідина за кольором схожа на узвар. Чи може то такий задум-сюрприз був до різдвяних свят від місцевого комунгоспу? Навряд. Бо люди виявляли незадоволення. «Ми звичайно просили води, але точно не такої, − звернувся до селищного голови Івана Гегедоша через «Фейсбук» Юрій Григор’єв. − Це не рівень районного центру. Спершу всі свята вода була пару годин на день, а тепер ось такий сюрприз. То яким чином ремонтували центральну магістраль водопостачання?»

Інші містяни, зокрема мешканці вулиці Гагаріна, «заспокоювали», що в них така вода цілий рік біжить.

Телефонуємо до директора комунального підприємства Петра Підгірного.

− Це тимчасово. Порив здоровенний. Сьогодні до кінця дня зробимо, − утішав Петро Григорович.

− А по Гагаріна, кажуть люди, погана жовта вода постійно біжить, що там? − уточнюємо.

− Хто Вам сказав «жовта»? Я зараз перекрию, будуть бігати: «Дай Води!» Жовта! Якщо вона й жовта, що я зараз можу зробити? Десь можливо порив підсмоктує пісок. Що я зроблю? Це ж не те, що я виготовляю воду, як завод, та не хочу.. Будемо весною ремонтувати, фільтри купувати, ставити. Ще на Гагаріна ми не міняли, міняли тут поліетилену, по центру Катеринополя, а на весну плануємо поміняти і на Гагаріна, й на Миру.

−А де прорив зараз ремонтуєте?

− На Ходюка недалеко від башти.

− То це прорив, де недавно робили нову магістраль?

− Ні, в іншому місці. Там, де робили, усе нормально.

До вечора, попри обіцянки, води в кранах взагалі не стало. Зате 11 січня ситуація покращилась: «Вода біжить чиста, мов сльоза. І тиск є. І це другий поверх. Аж дивно!» − повідомив батько Юрія Григор’єва – Олександр. На жаль, під вечір 12-го довгоочікувана вода знов зникла…

Нагадаємо, що недавно Іван Гегедош інформував громаду, про те, що відремонтовано центральну магістраль водогону. Інші – на черзі.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Читайте також: Чи потрібно сплачувати пільговикам станційний збір?