^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
10.01.2019 11:28
292 переглядів
0 коментарів
Шаховий турнір у Звенигородці

У Звенигородці відбувся міжрайонний шаховий турнір. Традиційний турнір з шахів «Шевченків край» зібрав цього разу найсильніші команди шахістів із Ватутіного, Тального, Катеринополя, Шполи, Звенигородки та Корсунь-Шевченківського.

Тальнівщину представляли кандидат у майстри спорту з Кобринового Олег Проценко, тальнівчанин, що має 1 розряд з шахів, Микола Слободяник, підприємець із Тального Володимир Петришин та пенсіонер Андрій Лавріненко. Вони й вибороли перше місце у командному турнірі. Крім спортивних нагород, спонсори змагань вручили матеріальні заохочення (півтори тисячі гривень на команду та по 200 гривень за дошку).

Це дуже приємно, зважаючи на те, що шахового клубу у Тальному досі немає. Любителям цієї інтелектуальної гри доводиться тренуватися просто неба. Хто з тальнівчан не знає улюбленого місця місцевих шахістів. І в дощ, і у сніг, і у літню спеку на ринку біля критого ряду можна побачити групу чоловіків коло шахівниць. Досить емоційно й не помічаючи нічого навколо, вони відточують свою майстерність.

Прикро, що місцева влада не звертає увагу на численні прохання шахістів виділити місце для тренувань. «Ми неодноразово просили розв'язувати дану проблему, підтримати та популяризувати цю чудову гру, на жаль, нас не чують чи не хочуть чути», – розповідає Микола Слободяник.

Ліна ЯЛОВСЬКА

Читайте також : Тарасівським школярам Святий Миколай подарував посуд