^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
09.01.2019 17:46
1192 переглядів
0 коментарів
Звенигородці хочуть європейського життя

Пусти наших людей мандрувати по світу, такого надивляться… Ще й у себе щось подібне облаштувати захочуть. «Маленьке містечко Скочув у Польщі, але, коли я порівнюю з нашим містом, то мені дуже прикро, − пише Яна Донич. − Тут біля центральної площі стоять безкоштовні біотуалети, вулиці прикрашені квітами, навіть при мінусовій температурі (у нашому місті є ж флористи, то чому міська влада не може їм заплатити, щоб і нам красу зробили?), сенсорні світлофори: підійшов, притулив долоню − і світлофор переключився». Яна дивується: коли в Скочуві йде сніг – на вулицях відразу з’являється спецтехніка. Сміття в місті сортують – стоять баки для скла, пластику та паперу. В Скочуві також працює кінотеатр, спортивний комплекс, басейн і боулінг.

Звісно, таке порівняння не на користь Звенигородці, хоча, за спостереженням жінки, ці міста мали би бути схожими.

Тим часом адміністратор спільноти «Smart-Miсто#Звенигородка» заохочує містян успіхами керівника Тростянецької ОТГ, що на Сумщині: «Оцініть звіт керівника міста Тростянець. Ми відстаємо не лише в порівнянні з європейськими містами, а вже й навіть у порівнянні з українськими...Населення м. Тростянець приблизно 20 тис. жителів...Тільки між ними і нами − прірва!!! ЦНАП, сучасна бібліотека, картка жителя, відремонтована лікарня, нові спортивні майданчики, електронний документообіг, всеукраїнські змагання з біатлону, і ще багато чого».

Не витримує Звенигородка конкуренції, як з’ясувалось, і з містом Христинівка.

«А ви бачили, що в м. Христинівка зробили? − запитує Надія Полуянова. − Там побудували 2 площі, дитячі майданчики, спортмайданчики, відбудували музичну школу, зробили безкоштовні каруселі на центральній площі... Також зробили БЕЗКОШТОВНИЙ медичний центр».

Зате при в’їзді в Звенигородку зробили чудову конструкцію-вказівник із написом назви міста. І чого людям не вистачає для щастя?! Розплакались тут: боулінг, басейн, ЦНАПи, медцентри їм подавай. Балувані! Ще й квіти зимою…Ех!

Анатолій ГЕРАСИМЕНКО

Читайте також : Звенигородці нарікають, що в них немає книжкового магазину