^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
04.01.2019 9:08
693 переглядів
0 коментарів
Іван Гегедош про кадри або Чому збільшилась кількість співробітників селищної ради

– Останнім часом чуємо багато нарікань, буцім селищна рада непомірно розширила штат, – каже селищний голова Іван Гегедош, – У нас справді з’явилися нові відділи та співробітники. Хочу пояснити, чому так сталося і чи є в них потреба. По-перше, нам передали ряд повноважень, як от допомога при оформленні субсидій, реєстрація прав власності, договорів оренди. Тепер маємо право здійснювати всі юридичні дії, пов’язані з реєстрацією майна. По-друге, економічно доцільніше тримати свого соціального працівника, ніж передавати чималу субвенцію на його утримання у районний центр сім’ї, дітей та молоді. І, по-третє, виникла необхідність у створенні економічного відділу, який би працював на майбутнє Катеринополя – шукав інвесторів, займався розробкою та написанням грантів, вирішував проблеми, які порушують громадяни.

– Отже, які відділи було створено і хто в них працює?

– Це реєстраційний відділ. Працює Валерій Триліс (приписка-виписка) та Наталія Гонтаренко (реєстратор). Економічний відділ (Віталій Гавриш та Жанна Яровенко). До загального відділу увійшла Галина Лисенко, яка відповідає за швидке та якісне надання довідок про склад сім’ї. Ще один новий співробітник – Людмила Беркаль, соціальний працівник, до повноважень якої входить підтримка сімей, що потрапили у скрутні життєві обставини, оформлення виплат одиноким матерям, малозабезпеченим сім’ям, оформлення актів догляду за престарілими людьми (кому за 80), обстеження житлово-побутових умов для нарахування субсидій тощо.

– А які проекти вже реалізував чи створив економічний відділ?

– Свого часу цим відділом було запрошено фонд «Чотири лапи», який провів у містечку безкоштовну стерилізацію безпритульних тварин. Був ще проект, який передбачав створення сміттєсортувальної лінії, але він, на жаль, не знайшов підтримки. Потім ми долучилися до проекту з придбання трактора для комунального підприємства. Зараз він уже розчищає Катеринопіль від снігу. У цьому році, дякуючи спонсорам, завершено ремонт центральної магістралі водогону. Ще ми отримали міні-грант на автобусну зупинку (як їхати до переїзду – зліва від Віктора Трохименка). Весною, за співпраці з тим же грантодавцем, буде споруджено дитячий майданчик на вулиці Вільного Козацтва. Працюємо над проектом встановлення сонячних панелей на даху дитсадка «Казка», щоб відійти від традиційного опалення. Відділом заплановано також капітальний ремонт даху дитсадка «Сонечко».

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Читайте також: Не така ялинка, хочемо, як у Полтаві або Миколаєві!