^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
01.01.2019 22:19
403 переглядів
0 коментарів
ТЕГИ: Гороскоп

Гороскоп від Ольги Соломки з 31 грудня по 6 січня

Овен (21.03 – 20.04)

Жодних активностей і несподіванок, ваше життя зосереджується між холодильником і диваном, ви спокійні, врівноважені, ситі і задоволені усім, що з вами відбувається. Хоч подій і мало, проте ви почуваєтеся цілком щасливими.

Тілець (21.04 – 20.05)

Життя заграє новим фарбами, адже ви нині можете реалізувати свою давню і заповітну мрію. І грошей, і можливостей для цього у вас буде вдосталь. Приміром, ви нарешті зробите вибір на користь щасливого родинного життя.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Можете вирушити в мандри, які сприятимуть не тільки відпочинку і задоволенням, але й гарно відіб’ються на вашому розвитку і подальшій вашій діяльності. Адже у дорозі вам у голову прийдуть перспективні проекти, та ще й з цікавими людьми познайомитеся.

Рак (22.06 – 22.07)

Разом з початком нового року у вас, схоже, почнеться новий етап. І це буде зовсім інше життя, із достатньо могутнім фінансовим і матеріальним підґрунтям, із веселими і приязними партнерами та цікавими і успішними проектами.

Лев (23.07 — 23.08)

Відкладіть усі свої нагальні справи і виділіть час для відпочинку. Ви і так потрудилися останнім часом надто інтенсивно і потребуєте винагороди – розслаблення і наповнення себе усілякими приємними враженнями і спілкуванням.

Діва (24.08 – 22.09)

А чи не вирушити б вам за кордон? Ну чи принаймні, можна було б поспілкуватися десь найближчим часом з іноземцями, відвідати дипломатичний прийом. У будь-якому разі, спілкування з людьми іншої культури будуть для вас корисними і приємними.

Терези (23.09 – 23.10)

Не спішіть критично висловлюватися проти всього того, що вам пропонують. Адже близькі вам бажають добра і турбуються за вас. Тому із вдячністю приймайте подарунки і турботу, але із можливістю відповісти взаємністю на їхні вчинки.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Всесвіт приємно здивує вас нескінченною кількістю приємних сюрпризів. Ви вже і не розраховували на якісь дива – і тут раптом ціла навала. Боржники віддають гроші, близькі і далекі люди роблять вам різні приємні подарунки, ще й пропозиції цікаві надходять.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Прийшов час згадати дитинство і пограти в доброго чарівника. Ви можете собі дозволити обдаровувати своїх близьких (і не дуже) людей і вам це буде приємно. Але не забудьте і про себе – дозвольте і собі мати те, про що давно мріяли.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Ви так довго забороняли собі проявляти емоції і закохуватися що і зубіли, яким це піднесеним може бути. Але настав час зняти табу з цього питання. Серце розкриється назустріч почуттям і ви незчуєтеся, як уже будете планувати спільний відпочинок

Водолій (21.01 – 19.02)

Особисте життя активізується: у вашому оточенні з’являється людина, яка може трохи замакітрити вашу голову. І нехай почуття будуть навіть платонічними, але ніхто не забороняє помріяти про якісь небесні далі з коханою людиною

Риби (20.02 – 20. 03)

Новий рік вам приносить перехід на вищий статус. Ви можете раптом опинитися в крутому товаристві, яке спонукатиме вас бути кращими, ніж до сьогодні: більш зібраними, відповідальними, рішучими і дотримуватися даного слова.

Ольга Соломка