^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
01.01.2019 22:00
272 переглядів
0 коментарів
''Для тих хто перейшов міст, море на Студінці вже, в принципі, по коліно''

Швидка зміна погоди дається взнаки. То всі стежини покриються снігом та льодом, то тануть, перетворюючись на річки і калюжі. З водовідведенням у Катеринополі завжди були проблеми. Але згадують про це переважно тоді, коли щось робити вже пізно. Залишається одне – чухатися : «А що тут вдієш?» Напередодні Нового року Світлана Найденко поділилась світлинами залитих тротуарних доріжок на мосту. «Для тих хто перейшов міст, море на Студінці вже, в принципі, по коліно», − нарікає жінка. «Актуальне питання, − підтримує Юрій Григор’єв. − Що робить комунгосп?» «Кілька разів близько 7 години ранку бачив, як тротуари (і на мосту в тому числі) шкребли і посипали. Неодноразово бачив, після кожного погіршення погодних умов», − пише Ярослав Мандрика. Це так, і я бачила, але довести міст до такого стану – неприпустимо. Адже, якщо на дорозі, стежині чи ще деінде можна зійти, звернути, то на мосту − ніяк!

Тепер щодо розчистки територій. Думаю, тут жоден комунгосп не впорається. Тому, значною мірою, відповідальність лежить і на нас. Особливо, що стосується прилеглих зон. «Підприємці, як не приберуть сніг та лід біля своїх установ, платитмуть штраф від 1700 грн. Відповідно до правил благоустрою підприємці зобов’язані прибирати навколишню територію біля своїх торгових центрів, магазинів, кафе, автомийок, автомайстерень, установ та організацій. Підприємці мають розчистити від снігу і льоду території на відстані 20 метрів від магазину чи кафе до проїжджої частини. Також необхідно своєчасно очищати від льоду та бурульок покрівлі, карнизи будівель та водостічні труби дахів. Підприємці, які не слідкуватимуть за благоустроєм своїх територій, заплатять штраф», − нагадує співробітниця Катеринопільської селищної ради Жанна Яровенко.

Усе дуже просто, залишилось знайти, хто слідкуватиме за виконанням цих вимог. Адже, практика показує, що чистять здебільшого не 20 метрів, а два. Така ж ситуація із прибиранням прилеглих зон від льоду та снігу і в інших населених пунктах області.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Читайте також : Я візьму той рушник... І більше року не розберуся, як його повернути