^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
31.12.2018 16:28
287 переглядів
0 коментарів
Мисливці дбають про звірів

Мисливські колективи УТМР Лисянщини розпочали сезон зимової підгодівлі лісових тварин. Дикі парнокопитні з настанням несприятливих погодних умов особливо потребують допомоги людей. Для цього застосовують мінеральну підгодівлю (солонці з кухонної солі). Це добре впливає на організм тварин, зміцнює і підсилює захисні властивості проти захворювань. Косуль підгодовують сіном та гіллячковими віниками, заготовленими влітку з молодих пагонів дерев.

– Для підгодівлі парнокопитних зараз викладаємо сіно, коренеплоди, зерновідходи. На цей період припасли 1,5 тонн зерновідходів, 6 тонн – буряків, є достатньо сіна, солі, гіллячкового корму, – розповідає голова райради УТМР Станіслав Маловічко. – Активно працюють мисливські колективи в Лисянці, Смільчинцях, Хижинцях, Почапинцях, Вотилівці. Викладення проводимо в місцях концентрації тварин, там, де є загроза виснаження запасів природних кормів.

Станіслав Устимович зазначив, що здійснюючи заходи щодо підгодівлі звірів, знижується збиток, що завдають дикі тварини штучним насадженням і сільськогосподарським культурам. Однак, підживлення не повинно замінювати природну кормову базу та перешкоджати природним інстинктам, тому пропорції їжі корегують відповідно до погодних умов.

Олександр ЩЕРБАТЮК

Читайте також: Лисянські лісівники повертають до життя стару техніку