^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
29.12.2018 9:36
327 переглядів
0 коментарів
''Не впевнений, що буде корисний результат''

Шановні учителі, працівники освіти Тальнівського району, батьки учнів!

У світлі останніх подій на сесії районної ради я заявляю, що як депутат Тальнівської районної ради жодного разу не голосуватиму за закриття навчальних закладів поки керівництво району не підготує і озвучить стратегію розвитку Тальнівщини в цілому і галузі освіта, зокрема. Адже щоб приймати такі рішучі і доленосні рішення, потрібно бути впевненим, що це дасть позитивний результат. Для цього нам, депутатам, потрібно мати чіткий аналіз наповнення районного бюджету, його надходжень і витрат. Виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації, його заступник і відповідальні особи мають подати єдиний погоджений з усіма бюджетними організаціями перспективний план розвитку району, де було б зроблено аналіз використання коштів і надано пропозиції з очікуваним результатом. Там має бути чітко прописано, наприклад, скільки є шкільних автобусів, їх стан і скільки не вистачає, який стан доріг і т.д.. Потім пропозиція з графіком – коли і за які кошти придбають решту автобусів, коли відремонтують дороги. Так само маємо знати, що робити, якщо автобусів не вистачає, а учнів потрібно підвозити до опорних шкіл? Чи належним чином оснащені ці навчальні заклади?

Запитань багато, на жаль, відповідей у керівництва району нема. У них відсутнє єдине бачення вирішення проблем. Їх дії хаотичні та беззмістовні. На сесію виносять питання неузгоджені навіть між відділами і управлінням райдержадміністрації.

Тому моя позиція буде незмінна – поки я не побачу в пропозиціях влади реального плану розвитку району з чітким розумінням тих чи інших дій, їх наслідків та очікуваного результату, не братиму участі у безглуздих експериментах над освітянами, медиками та, власне, всіма жителями Тальнівщини.

Я звик все аналізувати. Прислухаюся до думки фахівців, обговорюю і лише потім приймаю рішення. Поспіхом такі справи не робляться. Але й зволікати часу нема. Бездіяльність влади тягне район до занепаду і банкрутства. За словами начальника фінансового управління райдержадміністрації, починаючи із 1 січня нас очікують борги й дефіцит. Це матиме незворотній характер, але, схоже, керівників району дана ситуація не лякає. Вони все одно нічого не роблять і не вживають ніяких заходів.

Ігор НОВИЦЬКИЙ,

голова фракції «Блок Петра Порошенка «Солідарність» у Тальнівській районній раді

Читайте також : Дошкільнята отримали нові постільні комплекти та ковдри