^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
28.12.2018 8:31
574 переглядів
0 коментарів
У фермерів підхід діловий

Депутат Тальнівської районної ради Ігор Новицький очолив Асоціацію фермерів та приватних землевласників Тальнівського району 20 серпня цього року. За досить короткий час молодому керівнику вдалося активізувати роботу громадської організації. З кожним днем вона набуває все більшого і більшого авторитету, користується популярністю у господарників району.

За декілька днів до Нового року наш кореспондент зустрівся з Ігорем Валерійовичем і попросив розповісти про зроблене та поділитися планами на майбутнє.

– В кінці року прийнято підбивати підсумки. Знаю, що Вам є чим поділитися з нашими читачами.

– Дійсно, за неповних чотири місяці зроблено чимало. Найперше, оформили статут організації, привели у відповідність до законодавства документацію, відкрили рахунок. У даний час офіс асоціації розташований у сучасному приміщенні за адресою: місто Тальне, вулиця Соборна, 30 (будинок з годинником). Наші фахівці з вересня надають для членів асоціації безоплатну юридичну допомогу. Відкрили відділи реєстрації договорів та технічних документацій на земельні ділянки. Працюють телефонні лінії з податкових консультацій, захисту від рейдерських захоплень та юридичних питань 098-279-66-55 (Максим), консультуємо з питань продажу зерна 096-705-69-17 (Валентин). За сприяння Асоціації фермерів та приватних землевласників Тальнівського району провели безкоштовний семінар для бухгалтерів.

– Справді, за короткий час зроблено чимало. А чи готова асоціація підставити плече фермерам у скрутний для них період?

– Так. Ми надали відчутну допомогу селянським фермерським господарствам «Світлана» (с. Вишнопіль) та «Агро» (с. Лащова).

– Чи бере асоціація фермерів активну участь у житті району?

– Наша асоціація постійно надає практичну допомогу волонтерам у зборі продуктів для бійців, які із зброєю в руках захищають державну цілісність України.

Крім того, у листопаді-грудні члени нашої асоціації надали кошти для транспортування гуманітарної допомоги з Німеччини стаціонарному відділенню Тальнівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Як бачите, Асоціація фермерів та приватних землевласників Тальнівського району працює. Маємо ще немало планів на майбутнє, але завчасно озвучувати не будемо. Розповімо, коли виконаємо.

– Ігор Валерійович, за декілька днів Новий рік, що б Ви побажали нашим читачам?

– Нехай новорічно-різдвяні свята принесуть кожній родині здоров’я, добро, любов і достаток. Бажаю, щоб у новому році ви зробили все те, про що так давно мріяли. З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Розмову вів Олег ШАТАЙЛО

Читайте також: Подяка за небайдужість