^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
24.12.2018 22:37
468 переглядів
0 коментарів
Звенигородські лісівники завжди готові подати руку допомоги тим, хто її особливо потребує

Неодноразово виручали вони наших військовослужбовців, котрі захищають від агресора східні рубежі України. Атовці отримували як необхідні будівельні матеріали, так і теплий одяг та продукти харчування. Не відмежовувалися лісівники від різного роду проблем, які виникають в районі.

От і тепер, коли погодні умови спричиняють серйозні труднощі та часткове порушення руху автотранспорту на шляхах, оскільки дорожники не завжди встигають очистити їх від снігу, до ліквідації наслідків негоди оперативно долучається ДП «Звенигородське лісове господарство». Особливо часто доводиться його працівникам докладати зусиль на очищенні як доріг місцевого значення, так і частини автотрас Золотоноша-Умань та Звенигородка-Київ.

До речі, на цих дорогах можна було побачити і автомобілі з вітамінним вантажем самого лісгоспу. Справа в тому, що цьогоріч у саду Пехівського лісництва, який займає три гектари площі, було зібрано рекордний врожай яблук. Реалізувавши їх частину, тут вторгували майже 150 тисяч гривень. Не забули забезпечити яблуками і працівників колективу. А ще добірні червонобокі фрукти отримали діти, які перебувають у складних життєвих обставинах. Зокрема, по півтонни яблук з Пехівського лісництва отримали вихованці Шполянської санаторної школи-інтернату та Черкаського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

Михайло НЕЧАЙ

Читайте також: Вже й на стару ''Марту'' накинули оком