^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
24.12.2018 15:48
697 переглядів
0 коментарів
Василя Бибика нагородили орденом

21 грудня на черговій сесії Катеринопільської районної ради голова Віталій Верета поінформував присутніх, що Указом Президента України за вагомий особистий внесок у державне будівництво, розвиток місцевого самоврядування, багаторічну сумлінну працю і високий професіоналізм Василя Бибика, очільника села Гончариха, нагороджено орденом “За заслуги” ІІІ ступеня. Повідомляє офіційний сайт Катеринопільської районної адміністрації та районної ради.

− Василя Юрійовича знаю давно, − коментує депутат райради Микола Ткаченко. − Вважаю, що він поправу гідний високої нагороди. Про це свідчить і довіра людей. Адже його вже багато разів, чи не 4 скликання поспіль, обирають сільським головою. Дбає про село, два ФАПи – Гончариський і Новоукраїнський; дитячий садочок. Дороги в селі у хорошому стані. Підтримує школу, надаючи діткам безкоштовне харчування.

Варто зауважити, що Гончариська сільська рада також не стоїть осторонь районних соціальних проектів. Зокрема нещодавно з її бюджету було передано чималу суму – 12 тисяч гривень для придбання апарату штучної вентиляції легенів, якого потребувала Катеринопільська ЦРЛ. Спільними зусиллями спонсорів та органів місцевого самоврядування такий апарат врешті було придбано. Загальна вартість його склала 320, 0 тис. гривень.

Вітаємо Василя Юрійовича з високою нагородою!

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Читайте також : Криниця розбрату або Коли на вулиці Набережній у Катеринополі настане мир