^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
24.12.2018 11:25
258 переглядів
0 коментарів
У Лисянських ветеранів талантів хоч відбавляй

Хто сказав, що з виходом на пенсію завмирає життя, і людині більш нічого не потрібно, крім дивана, телевізора і догляду за внуками? Бабусі і дідусі, які відвідують у Лисянці клуб ветеранів «Осінній вальс» мають власне уявлення про життя тих, кому далеко за 50. Спокійна старість у чотирьох стінах власної хати чи квартири не для них. Кажуть, тепер з’явилася маса вільного часу, якого раніше не вистачало через роботу, домашні клопоти, то чому б його не використати з користю і задоволенням для себе. Саме для цього в клубі організували секції за інтересами: городництва, садівництва, кулінарного мистецтва, літературного читання, вишивання та в’язання. На останньому зібранні, яке відбулося 12 грудня, свої таланти демонстрували самодіяльні поети, читці, артисти. Кожен їх виступ нагороджувався щедрими аплодисментами і добрими побажаннями присутніх.

Матері і бабусі згадали солдатів України, які в засніжених донбаських степах, під постійними обстрілами захищають свої домівки від російської агресії. Надія Маляр присвятила їм вірш «Приснився матері сон». Світлана Клівак з дитинства кохається в квітникарстві. Улюблені її квіти – жоржини, яким вона віддає більшу частину свого часу. Цьогоріч на власному городі вона вирощувала 1200 кущів жоржин більш як 300 сортів. Вони не лише радують жінку своєю красою, а й надихають на поезію. Саме про жоржини вона написала вірша, і прочитала його з великим натхненням.

У клубі ветеранів – гумор в особливій пошані. Його керівник Людмила Дучінська і сама любить пожартувати і спонукає до цього інших, справедливо вважаючи, що сміх – ліки від усіх життєвих негараздів і хвороб. Ось і цього разу вона разом з Надією Маляр розіграли сценку, в якій у жартівливій формі розповіли про старість. Тетяна Ковтуненко і Тамара Медушівська теж додали веселого настрою своїм гумором.

Запросили на своє зібрання ветерани і спеціаліста управління соціального захисту населення Антоніну Сінчук, яка розповіла про зміни у нарахуванні субсидій. А голова районної організації ветеранів Анатолій Мовчан привітав усіх з прийдешніми новорічними святами і побажав не старіти душею і активно долучатися до громадського життя селища.

Олександр ЩЕРБАТЮК

Читайте також: Лесі Вергуляцькій призначили президентську стипендію/a>