^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
24.12.2018 9:30
960 переглядів
0 коментарів
В Єрках ''запалювали'' ялинку на площі, в Катеринополі – у бібліотеці

На День святого Миколая у Єрківській громаді відбулось урочисте запалювання новорічних вогнів на центральній ялинці.

Тріскотів морозець, але біля єрківської ялинки було спекотно. Дітлахи навперебій спускалися з гірки, яку напередодні нагорнули трактори, прибираючи з вулиць сніг. Загалом – хлопчаки. Дівчатка фотографувались біля новорічної красуні, очікували святого Миколая, розглядали іграшки.

Під запальні пісні вихованців місцевої музичної школи розпочалось свято. Привітав громаду і Леонід Польовий, її очільник. Побажав усім здоров’я, добра, злагоди та усіляких гараздів. Святий Миколай роздав малечі новорічні подарунки.

− Усіх діток пригощу солодощами, і чемних, і нечемних, бо усі ви любі й милі, − заспокоїв довгоочікуваний гість.

Разом з Миколайчиком діти танцювали навколо ялинки. Вона засяяла блакитними новорічними вогниками.

Після заходу цікавимося у Леоніда Польового, чи дорого обійшлося дійство.

− Скільки проблем, турбот у повсякденні, − каже Леонід Олексійович, − що ну його. Всім хочеться свята, особливо діткам. І вони його заслужили. Нехай порадіють. Скільки того життя? А дитинство так швидко минає! Шкода, що холодно. Ми б зробили куди довшу програму. А так на півгодинки, щоб не змерзли. Ялинку купили в Ризиному, у лісництві. Коштує десь 1 200 гривень. Більше витратили на іграшки. Бачили, які вони в нас великі, красиві?! Але ж то не на один рік. Ну і звичайно – на подарунки. Вітали всіх дітей із садочків, школи. Загалом придбали близько 800 подарунків.

У райцентрі тим часом запалювали ялинку у бібліотеці. «Бажання зробити дітям святковий подарунок в районній бібліотеці для дітей виявили працівники різних організацій, − каже Любов Приємська. − На свято запросили діток з різних населених пунктів Катеринопільського району. Організатори свята бажали зробити його креативним та веселим для дітей, тому і запросили в гості святого Миколая з подарунками. Крім урочистої частини, запалювання новорічної ялинки, дітки брали участь у майстер класах з виготовлення пряників, новорічних іграшок, випалювання, малювання, вивчення колядок». Особливою окрасою заходу став виступ мокрокалигірського гурту "Перлинка", організованого багатодітною родиною Куценків.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Читайте також: Школа, яка випускає талантів, патріотів та козаків