^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
21.12.2018 15:28
808 переглядів
0 коментарів
Вже й на стару ''Марту'' накинули оком

За кількістю магазинів, ресторанів барів і кафе Звенигородка може конкурувати навіть з обласним центром. Так, лише в центрі міста можна нарахувати до двох десятків магазинів. А ще – майже десяток так званих об’єктів громадського харчування та три діючих ресторани. Проте на цьому місцеві підприємці не зупиняються, дедалі тісніше обживають вільні земельні ділянки. Дійшла черга й до колишнього фірмового магазину «Марта» теж колишнього вже акціонерного товариства «Звенигородський сиркомбінат», розміщеного на території міського парку відпочинку.

Історія цього приміщення сягає в шестидесяті роки минулого вже століття. Саме тоді в районного начальства виникла ідея збудувати в парку типову для великих міст вбиральню з усіма зручностями. До цього спонукало передусім й те, що тут завжди було людно, а неподолік знаходилася автостанція. Та потому, як автостанцію було переведено в колишній костел, а діючий в парку танцмайданчик на вимогу жителів прикрили, будівництво вбиральні на тривалий час призупинилося. Змінивши призначення будівлі і ввівши її згодом в експлуатацію, тут розмістили ощадну касу. Через деякий час приміщення використовувалося для демонстрації відеофільмів, розміщувався в ньому й осередок Народного Руху України. Врешті будівлю придбав у власність сироробний комбінат, розмістивши в ньому магазин, котрий був названий «Марта» – за іменем однієї з близьких родичок тодішнього директора комбінату Івана Титаренка.

Після приходу на комбінат інвестора, магазин тривалий час не використовувався за призначенням. І тільки нинішнього року на нього накинув оком один з місцевих підприємців. Зараз триває реконструкція колишньої «Марти». Приміщення значно розширюють, добудовується другий поверх. З закінченням будівельних робіт тут, як обіцяє новий власник, розміститься торгівельний заклад та дитяче кафе.

Михайло НЕЧАЙ

Читайте також: У Звенигородці ліквідовується ще одне підприємство. На цей раз – поліграфічне