^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
16.12.2018 22:00
158 переглядів
0 коментарів
ТЕГИ: Гороскоп

Гороскоп від Ольги Соломки з 17 по 23 грудня

Овен (21.03 – 20.04)

Зміни, як відбуваються у вашому житті, будуть дуже кардинальними. Але для того, щоб звикнути до них, краще уповільнити темп і не робити різких рухів і радикальних кроків. Краще насолодіться моментом і витратьте трохи грошей у своє задоволення.

Тілець (21.04 – 20.05)

Втома, що накопичилася за цей рік, дасть про себе знати як спад емоційного стану. Але, кажуть, що ніч найтемніша перед світанком. Уже цього тижня у вас будуть важливі зустрічі, які піднімуть вам настрій і дадуть надію на те, що ви підніметесь на дещо вищий рівень.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Ви стоїте на порозі прекрасного нового почуття і нових стосунків. Знайомство з цікавою людиною змусить ваше серце битися частіше, і це буде взаємне почуття. Тож готуйтеся до початку бурхливого роману, що прикрасить ваше життя.

Рак (22.06 – 22.07)

Вам вдасться переробити надзвичайно багато роботи, скрізь встигнути по часу і до того ж заробити купу грошей. Ще й і на майбутнє домовитися про якісь перспективні проекти, що дозволять вам менше працювати, але більше отримувати грошей.

Лев (23.07 — 23.08)

Всесвіт нині дуже щедрий до вас – подарунки сиплються згори, як з рога достатку. І премії якісь вам виписують, і близькі подарунками закидають… До того ж щаститиме в усіх справах, навіть можете виграти в якомусь конкурсі чи лотереї.

Діва (24.08 – 22.09)

Розважтеся нині як слід. Чи це буде корпоратив на роботі, чи святкування в родинному колі, чи відзначення якихось інтимних приємних подій, але свято вийде на славу. Головне, не економити на собі, а дозволити трохи більше, ніж зазвичай.

Терези (23.09 – 23.10)

Родина надихне вас витратити чималі кошти, бо подарунків хочеться всім. І для того, щоб ваші близькі були щасливі, ви докладете чимало зусиль. Але воно того варто – побудьте Святим Миколаєм і відчуйте наскільки це окрилює.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Для вас розпочався період зустрічей із приємними і близькими людьми, які вас приймуть такими, які ви є, уважно вислухають, дурні запитання не задаватимуть і навіть з порадами в душу не лізтимуть. Тож і ви відповідайте адекватно – просто уважно слухайте.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Тиждень хоч і буде сприятливим для заробляння грошей, але потім ще ті гроші доведеться вибивати, доводячи, що ви їх варті. Тому одразу перед тим, як взяти якесь замовлення чи щось продати, домовляйтеся про суму і порядок передачі коштів.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Візьміть себе в руки і допрацюйте вже цей тиждень з усією відповідальністю, на яку тільки здатні. Звичайно, вже працювати не хочеться, попереду свята і багато хто вирушає у подорожі, але це все буде дещо пізніше, а поки – праця на благо себе і країни.

Водолій (21.01 – 19.02)

Пропозиції, що вам надійдуть наступного тижня будуть настільки прекрасні, настільки ж і суперечливі. І вам доведеться докласти чималих зусиль для того, щоб врешті обрати саме той шлях, який виявиться найприємнішим і найуспішнішим

Риби (20.02 – 20. 03)

Поки в житті триває вимушена пауза і вам доводиться багато часу проводити, споглядаючи цей світ, можете запланувати собі якісь дальні подорожі, розрахувати маршрут і навіть купити вигідно білети, як це робить півсвіту.

Ольга Соломка