^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
14.12.2018 10:40
463 переглядів
0 коментарів
Лесі Вергуляцькій призначили президентську стипендію

Ще навчаючись у Боярському НВК, Леся Вергуляцька неодноразово була переможцем районних і обласних музичних конкурсів «Грайлива веселка», «Радість Різдва», «Маленький віртуоз». Нині вона успішно навчається на четвертому курсі Черкаського музичного училища, а також працює в міському Центрі дитячої та юнацької творчості.

Ще за часів навчання у Лисянській музичній школі по класу фортепіано, паралельно вона опановувала гру на бандурі, гітарі, скрипці. І на цьому не збирається зупинятися.

Під час навчання в музичному училищі її зацікавила композиторська творчість. Відтоді творчий доробок Лесі поповнився авторськими піснями. Також вона активно почала займатися вокалом.

Леся, попри юний вік, вже взяла участь у багатьох мистецьких проектах, концертах, конкурсах та фестивалях. Зокрема, на ІІ Міжнародному фестивалі академічної музики «Музичні імпрези України» виступала як артист-соліст камерного ансамблю музично-театрального перформансу-моноопери «Марія Магдалина». У 2014 році здобула І місце на вокальному конкурсі «Співоча Лисянщина», у 2016 році стала дипломантом в номінації «Концерт камерної музики» на Концерті-open-air «Мелодії фонтану» в Черкасах, у 2017 році отримала диплом учасника ІІ фестивалю патріотичної пісні «Бандера».

Цьогоріч Леся Вергуляцька виступила у міжнародному полікультурному фестивалі-конкурсі «Переяславський дивограй» і отримала диплом лауреата ІІ ступеня за високий художній рівень виконавської майстерності в номінації «Інструментальне виконавство».

Талановиту дівчину з багатодітної сім’ї нещодавно підтримав Президент України Петро Порошенко, призначивши їй своїм Указом підвищену стипендію.

Степан ВІЗІРЕНКО

Читайте також: У Бужанській школі – як в Європі