^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
11.12.2018 14:42
454 переглядів
0 коментарів
Коли влада йде в народ

Звенигородці нарікають, що райрада не звітує перед ними про виконану роботу. "Проаналізували пости районної ради в "ФБ" (соціальна мережа "Фейсбук"), −пише адміністратор групи "Smart-Місто #Звенигородка." Що з’ясувалось? Аналіз показав:- роздали грамоти;- нагородили медаллю громадянина Х;- роздали грамоти в честь дня Х;- дали квіти в честь ювілею громадянці Х і вручили грамоту;- відсвяткували річницю Х, дали грамоти;- посадили траву (тут без питаннь, молодці!);- провели сесію райради, поговорил-побалакали і роздали грамоти; - провели турнір, дали КУБОК , ну і грамоти;- привітали ювіляра, дали квіточку і грамоту.

Висновок напросився сам по собі. "Міністерство грамот якесь, чесне слово," − жартують у спільноті.

Через тиждень після цього посту черговий захід (з нагоди Дня волонтера та Дня Збройних Сил України) і нові грамоти. Отже, критику до уваги не взяли. "Хлопці там воюють явно не заради грамот і медалей! Райрадо, звітуйте про роботу, наче ж є чим похвалитись…" − закликають чиновників. "У мене взагалі таке враження, що функція районої ради − святкувати, поздоровляти, нагороджувати…і таке інше в цьому дусі," − дивується Олександр Літвінчук.

А, власне, чому дивуватись, звенигородська райрада хоч має свою власну сторінку у "Фейсбук" та окремий сайт. Катеринопільська ж співіснує із сайтом райдержадміністрації, де публікує загалом документи, звіти та рішення сесій. Про популяризацію своєї діяльності у "Фейсбук" узагалі не йдеться. А навіщо? Раптом хтось напише якийсь коментар чи звернення?! Або ще гірше: проаналізує діяльність райради…

Варто зауважити, що не балує звітами громадян і місцева селищна рада.

Анатолій ГЕРАСИМЕНКО

Читайте також : А що я можу зробити для свого міста?