^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
09.12.2018 20:37
218 переглядів
0 коментарів
ТЕГИ: Гороскоп

Гороскоп від Ольги Соломки з 10 по 16 грудня

Овен (21.03 – 20.04)

Вийти із ситуації, яка вам видасться досить заплутаною, допоможе поважний чоловік із досвідом і грошима. Саме він підтримує морально і матеріально і дасть надію на швидке вирішення проблем.

Тілець (21.04 – 20.05)

Триває ваш повільний, але впевнений поступ до фінансового зростання, який ви нещодавно розпочали. Цього тижня ви вже отримаєте якісь цілком реальні підтвердження того, що ви на правильному шляху

Близнюки (21.05 – 21.06)

Нині ви вкотре переконаєтеся у тому, наскільки ви затребуваний фахівець, адже отримаєте дуже заманливі пропозиції від поважних людей. І новий проект піднесе вас на ще вищий рівень професіоналізму.

Рак (22.06 – 22.07)

Тиждень має всі шанси стати приємним і гармонійним. Першу половину ви перебуватимете у розслабленому стані. А після четверга час досить сильно пришвидшиться і вам вдасться переробити чимало важливих справ.

Лев (23.07 — 23.08)

Рішучість ваших дій допоможе не лише вам, а ще й цілому колективу людей. Адже хтось має взяти відповідальність і спрямувати зусилля багатьох на реалізацію мети. І вам вдасться очолити, спрямувати і досягти бажаного.

Діва (24.08 – 22.09)

Вам нині буде чому порадіти. Адже, незаважаючи на тяжку працю, ви отримуєте задоволення і від процесу, і від результату – вас оточують такі ж натхненні і заповзятливі, і ви маєте цілком відчутний матеріальний зиск.

Терези (23.09 – 23.10)

На початку тижня внутрішній спокій і врівноваженість допоможуть вам увімкнути інтуїцію і придумати щось таке грандіозне, що у майбутньому принесе вам і вашому оточенню радість і задоволення.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Хоч и і тікаєте нині від товариства, намагаючись усамітнитися, вас все одно наздожене бурхливий натовп родичів і співробітників, які захочуть побути у вашому товаристві і відзначити з вами якусь приємну подію.

Стрілець (23.11 – 21.12)

На початку тижня варто дещо збавити оберти і присвятити час собі, можливо, пройти профілактичне обстеження, відпочити на курорті, чи залишитися вдома і повалятися у ліжку. А з четверга вже будете готові приймати важливі рішення.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Якщо ви раптом запланували на цей тиждень початок нової справи то це було досить вдале і далекоглядне рішення. Зараз гарний час для усіляких паперових і юридичних справ – вони принесуть прибутки.

Водолій (21.01 – 19.02)

Детально заплануйте і вирушайте у невелику подорож, що значно підійме вам настій і додасть фарб у життя, яке раптом перетворилося на сірі будні. Приємним бонусом буде знайомство з мудрою і зрілою жінкою.

Риби (20.02 – 20. 03)

Події, на які ви очікуєте, можуть і не відбутися, адже ви ще самі не впевнені, в якому напрямку вам іти і до чого прагнути. Час немов застиг, вичікуючи, поки ви визначитесь з цілями і вирушите у дорогу.

Ольга Соломка