^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
27.10.2016 11:38
354 переглядів
0 коментарів
У Жаб’янці проводжають на пенсію телевізорами і холодильниками

"Мені було 30 років, коли очолив новостворене господарство, - згадує директор ТОВ " "Світанок" Володимир Попко. – В чистому полі спочатку збудували ангар, який слугував і для техніки і для зберігання зерна. Потім розбудували тракторну бригаду, спорудили адмінбудинок, приміщення ферми, млин. Вся ця робота випала на долю таких же молодих, енергійних механізаторів, водіїв, будівельників. Швидко сплив час, і сьогодні їм уже по шістдесят років. Час їм іти на заслужений відпочинок".

Серед майбутніх пенсіонерів Олександр Єдник - найдосвідченіший водій. Він уже 38 років за кермом. Володимира Полішкевича знають у Жаб ’янці як чудового майстра-будівельника, завзятого спортсмена, незамінимого бригадира скиртувальників. Всі будівельні роботи в історії "Світанку" велися за його безпосередньої участі. В селі працює єдиний у районі чоловік-дояр. Це Іван Кухар, який уже понад 20 років займається, здавалось би, жіночою роботою. Однак самі доярки кажуть, що в Миколайовича це виходить навіть краще, ніж у них. І за надоями молока він у числі перших.

Кожному з них, на вибір, Володимир Попко вручив цінні подарунки: морозильну камеру, холодильник, телевізор. Це вже стало традицією. Як і те, що після проводів на пенсію майже всі світанківці вертаються на свої робочі місця. " Поки на людях, поки й живемо", - кажуть.

Олександр ЩЕРБАТЮК