^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
03.12.2018 21:09
3096 переглядів
0 коментарів
Пограбування по-жіночому

Минулого тижня тихе містечко Єрки сколихнула новина, буцімто пограбували відділення "Нової пошти".

− Чоловіки в масках напали на касира, забрали 40 тисяч і втекли, − поширювалися чутки.

Наступного дня вже з’явилася інша версія, буцімто одна із співробітниць закладу сама забрала гроші і викликала поліцію, щоправда, цього разу вже йшлося про 70 тисяч. Усе відбувалося ніби якраз перед приїздом інкасаторів.

− Ну що за дурість? − пліткували жінки в Єрках на торжку перед магазинами. − Таке вигадала! Украла гроші, поклала в сумку й сиділа на них! Хоч би п’яничок якихось для солідності найняла, щоб у масках побігали.

Чоловіки чуби чухають, теж дивуються:

− Та там же кругом відеокамери?! Які люди в масках? Хто б на таке наважився? Посеред білого дня. Людей повно кругом. Аптека, магазини, базарчик…

Наші журналісти виріши розібратися, котра з версій ближча до правди і чи було пограбування взагалі. Спершу поцікавились у катеринопільському відділенні "Нової пошти", зважаючи, що єрківське може підпорядковуватись йому.

− У нас все тихо. Спокійно. Пошта працює у звичному режимі. Ми за всі операції несемо повну відповідальність. Можете ні про що не хвилюватись, − повідомили тут. − А що там трапилась у Єрках, ми не знаємо, це не до нас.

У єрківському відділенні від пояснень теж відмовились.

− Наразі ми ніяких коментарів з цього приводу не даємо, − відповіла одна із співробітниць.

Невдовзі подію прокоментувала національна поліція. На офіційному сайті розміщено відеоматеріал, де начальник Катеринопільського відділення поліції ГУНП в Черкаській області Валентин Гірник розповідає наступне:

"До Катеринопільського відділення поліції надійшло повідомлення про те, що в одному із населених пунктів району до відділення однієї з поштових служб зайшло двоє невідомих чоловіків, які погрожуючи предметом схожим на пістолет, відкрито заволоділи грошовими коштами в сумі близько шістдесяти тисяч гривень, які знаходилися в касі поштового відділення. Після чого з місця кримінального правопорушення зникли в невідомому напрямку.

За вказаною адресою було негайно направлено співробітників поліції. Працюючи на місці події та спілкуючись із жінкою-оператором поштової служби, правоохоронці звернули увагу на деякі неточності в її розповіді. Після ретельної перевірки стало зрозуміло, що нападу на відділення не було, а кошти були присвоєні оператором відділення.

Жінка у вчиненому зізналася. Вона розповіла, що їй надійшло повідомлення про те, що вона виграла автомобіль, і щоб забрати приз вона повинна внести певну суму коштів. Незважаючи на попередження рідних, що так діють шахраї, жінка прийняла рішення виконувати умови розиграшу, а саме внести певну суму коштів за авто. Не маючи таких грошей, вона почала їх брати з каси відділення, проте покласти назад не мала змоги, тому і вигадала історію про нібито напад невідомих осіб".

Правоохоронці виклали також зізнання жінки, що вчинила правопорушення:

"Бралося потрошки, бралось більше, менше віддавалось, − каже вона. − Це продовжувалось з весни, може трохи раніше, ніж з весни. Взяла з каси гроші, 59 тисяч. Потім, як треба було здавати в інкасацію, в мене почалась істерика. Я знаю, що туди треба щось покласти, а в кінцевому підсумку нема чого покласти. Ось така ситуація вийшла. Я просто в істериці нічого іншого не могла вигадати".

Анатолій ГЕРАСИМЕНКО

Читайте також: Пограбування по-кайтанівськи