^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
02.12.2018 16:24
430 переглядів
0 коментарів
На період сильних морозів у Тальному працюватиме 3 пункти обігріву

У зв'язку з пониженням температури повітря та погіршенням погодних умов, для надання допомоги населенню такі місця облаштовані в кожному районі.

В Тальному можна погрітися і безкоштовно попити чаю чи кави у приміщенні автостанції з 5 ранку і до 18 години. Пасажири нарікають, що розклад роботи цього пункту обігріву не зовсім зручний – у вечірній час доводиться чекати автобус надворі, а мороз, як відомо, на вечір сильнішає.

У центральній районній лікарні замерзлому запропонують окрему кімнату в інфекційному відділені. Чай, печиво та перекус, такий як і пацієнтам стаціонару. За потреби нададуть необхідний мінімум медикаментів. Звертатися у ЦРЛ можна цілодобово.

– Сьогодні відігріли бабусю, яка замерзла на дорозі. Нагодували, дали попити чаю. Нікому не відмовляємо, – говорить Олег Солодько, головний лікар Тальнівської ЦРЛ.

Щодо залу очікування залізничної станції, ним можуть скористатись пасажири, які придбали квитки на потяг і тільки в ті дні, коли той курсує. На залізничній станції про пункт обігріву знають, але давати чай за свої кошти не будуть. Також просять поліцейського, для контролю над громадянами, які порушуватимуть спокій серед ночі.

– Місця для пунктів обігріву вибирають на комісії ДСНС. Кошти на їх забезпечення не виділяють. Керівники за власний кошт обов'язково організовують на таких пунктах чай, каву, за бажанням і печиво, – додає Сергій Копернак, старший інспектор сектору з питань цивільного захисту та оборонної роботи райдержадміністрації.

У пунктах обігріву Черкас та деяких районах області, окрім гарячих напоїв, запропонують ще й бутерброди.

Анна ДРАГУН

Читайте також: На Тальнівщині врятували пораненого лебедя