^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
30.11.2018 17:07
411 переглядів
0 коментарів
Ветерани спорту Лисянщини започаткували турнір пам’яті Базяка

Василь Базяк – легенда спорту Лисянщини, талановитий волейболіст і тренер. На жаль, він рано залишив цей світ, але пам’ять про цю щедру на добро людину залишається в серцях його учнів, товаришів по спорту. Нещодавно ветерани волейболу започаткували турнір пам’яті Василя Базяка, яке буде проводитися щороку.

У спортивному залі Лисянського НВК за Кубок його імені змагалися 4 команди ДЮСШ, які тренує відомий у минулому волейболіст Олександр Голубчик. Спонсорами змагань виступили підприємці селища Михайло Труш, Сергій Байрак, Віталій Чередніченко, активну підтримку надав учитель фізичного виховання Лисянської ЗОШ №2 Юрій Шевчук.

Після напружених поєдинків на волейбольному майданчику, за якими, до речі, спостерігали батьки юних спортсменів, перемогу і Кубок здобула команда №1 ДЮСШ. Однак без нагород не залишилися й інші команди. Їм дісталися грамоти та солодощі. А кращими гравцями турніру стали Максим Шевчук, Андрій Байрак, Дмитро Острочуб, Каміла Джулаєва, Даша Козка, Максим Жорновий та Олександр і Володимир Махині.

Степан ВІЗІРЕНКО

Читайте також: Майбутня Бужанська ОТГ розпочне із розвитку спорту