^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
28.11.2018 12:25
429 переглядів
0 коментарів
Шановні земляки!

Сьогодні, як ніколи, Україна наблизилась до створення незалежної Української автокефальної православної церкви. Це дасть змогу свідомим українцям оживити віковічне стремління мати у своїй незалежній державі і незалежну церкву. Бо це, як сказав Президент України Петро Порошенко, питання нашої незалежності, української національної безпеки та державності.

Рішення Вселенського патріархату надати автокефалію українській церкві передбачає об’єднання трьох українських церков в одну помісну автокефальну православну церкву. Нині духівництво, єпископат та вірні УАПЦ та УПЦ КП розпочали підготовку Об’єднавчого собору.

Хочу звернутися до правлячих ієрархів УПЦ МП на черкаській землі – митрополита Черкаського та Канівського Софронія й митрополита Уманського та Звенигородського Пантелеймона, як до мудрих духовних пастирів, що мають авторитет серед своїх вірян: об’єднатися навколо спільної справи створення помісної автокефальної православної церкви в Україні. Це аж ніяк не може бути приводом для розбрату, навпаки, стверджує церковну єдність народу.

А кожному з нас бажаю непохитної віри в Бога та Україну!

З повагою -

Володимир МОВЧАН

Читайте також : Звернення ректора Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Олександра Черевка