^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
28.11.2018 10:14
538 переглядів
0 коментарів
Олександр Магар та Галина Тригубенко чекають весни

29 листопада минає три місяці відтоді, як атовець Олександр Магар з Галиною Тригубенко потрапили в ДТП. Олександру здійснили складну операцію на нозі та зафіксували апаратом Ілізарова, пані Галині прооперували голову, поставили пластини в ногу й ключицю. Нині обоє перебувають у задовільному стані, з нетерпінням чекають весни, коли заплановано знімати апарат Ілізарова та виймати пластини.

− Пересуваюсь на милицях, − каже Сашко. − На ногу ще ступати не можу, бо пухла, болить. Але дуже надіюсь, що до весни все наладиться. Дякую всім за допомогу й підтримку!

Пані Галина теж почуває себе оптимістично.

− Я вже можу з ходунцями пересуватись по хаті, − розповідає. − Голова трохи паморочиться, але вдячна Богу й за це. А ще вдячна усім людям, газеті "Новий Дзвін" та сайту "Вісті Черкащини", що відгукнулися на нашу біду. Особлива подяка лікарям та персоналу Звенигородської ЦРЛ − Вардану Айрапетяну, Олександру Кулеші, Надії Коротич та іншим. Там панує надзвичайно людяна атмосфера. Лікарі на рівних, з повагою ставляться, як до медсестер, санітарок, так і до пацієнтів. Увесь колектив дуже толерантний, уважний. Який там догляд, повага до хворого! Вам не передати! На вищому рівні. І лікарі, й медсестри, й санітарки з великою турботою ставились до мене. Хай Бог воздасть їм за їхню доброту!

Нагадаємо, ДТП сталося 29 серпня в селі Залізнячка. Потерпілі, їдучи на мотоциклі, зіткнулись з автомобілем "Жигулі".

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Читайте також: Олександру Магару зробили операцію, Галину Тригубенко готують до оперативного втручання

Наш захисник потребує нашої допомоги