Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
26.11.2018 12:14
714 переглядів
0 коментарів
Маленькі єрківські танцюристи здобули першість у Черкасах

25 листопада у Черкасах на всеукраїнських змаганнях зі спортивних танців "Кубок жемчуга" 7-річні єрківські танцюристи Катерина Куцаєнко та Назар Дрожчаний, а також 8-річні Тетяна Шматко та Андрій Білик здобули першість у своїх вікових категоріях.

− Настрій чудовий, все пройшло прекрасно, − розповідає мама Каті Інна Куцаєнко. − Діти займаються танцями з 4 років. Окрім групових занять, відвідують ще й індивідуальні з тренером В’ячеславом Голіковим. Дуже наполегливі, тому є й результат. Це вже не перша наша перемога. Були й інші. Дякуємо клубу спортивного танцю ''Floorcraft'' та нашим тренерам за гарну підготовку!

На змаганнях маленькі єрківчани мали ще одну радість – зустріли одного зі своїх кумирів – соліста гурту "Тік" Віктора Бронюка, який теж привіз сюди своїх дітей.

Дана Смотрун (11 років, Єрки) та Іван Сподобаєв (14 років, Ватутіне) вибороли на цих змаганнях друге місце.

До слова, наприкінці жовтня пари Каті Куцаєнко й Назара Дрожчаного та Дани Смотрун і Вані Сподобаєва завоювали перші місця на всеукраїнському конкурсі "Uman Dance Cup".

Вітаємо майбутніх зірок!

На фото: переможці з тренерами В'ячеславом Голіковим, Наталією Сподобаєвою та солістом гурту "Тік" Віктором Бронюком