^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
26.11.2018 7:58
257 переглядів
0 коментарів
Ветерани запалили ''Пісенну осінь''

В Лисянському районному будинку культури відбулося свято під назвою «Пісенна осінь» за участю народних аматорських фольклорних та самодіяльних аматорських колективів району, ветеранів народної пісні. Його відкрив народний аматорський фольклорний колектив «Криниця», якому виповнюється 33 роки. Учасники гурту за цей час дали сотні концертів, як на районній так і на обласній сцені. Були виступи на обласному радіо, Співочому полі, брали участь на республіканському телебаченні «Надвечір`я», «Фольк-music».

Святкову програму продовжив народний аматорський фольклорний колектив «Калина», якому виповнилось 43 роки. В репертуарі колектив має біля трьохсот різножанрових пісень. За цей період колектив мав змогу виступати в Києві, Черкасах, Смілі, Катеринополі та селах району.

Свої пісенні вітання дарував народний аматорський вокальний жіночий колектив «Горлиця». Впродовж своєї 30-річної діяльності колектив нагороджувався дипломами, подяками, грамотами у районних та обласних заходах.

Ансамбль народної пісні «Джерело» існує лише 3 роки. Але за цей час колектив побував з концертами у ряді сіл та організацій району. Виступав у Пирогово – національному музеї України, бере активну участь у заходах для ветеранів війни та праці.

Приємними оплесками глядачі зустрічали гостей свята також добре знані в районі колективи – чоловічий вокальний гурт «Дзвони» з Журжинець, хоровий колектив «Джерело» та колектив «Берегиня» з Бужанки.

Степан ВІЗІРЕНКО

Читайте також: Майбутня Бужанська ОТГ розпочне із розвитку спорту