^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
25.11.2018 22:03
290 переглядів
0 коментарів
ТЕГИ: Гороскоп

Гороскоп від Ольги Соломки з 26 листопада по 2 грудня

Овен (21.03 – 20.04)

Настав і ваш час рахувати гроші у великих кількостях. І це не через те, що працюватимете касиром… Нарешті у вас зявляється можливість отримати велику суму грошей і розумно нею розпорядитися з користю для себе і всесвіту.

Тілець (21.04 – 20.05)

З’явиться спокуса махнути на минуле рукою і раптово змінити докорінно своє життя — переїхати кудись, зайнятися новим видом діяльності. Не спішіть, ви отримаєте бажані зіни, але вони відбудуться поволі і природнім шляхом.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Не спішіть повертатися до напруженого і гамірного життя, сповненого різних подій і спокус, продовжіть період усамітнення і релаксу. І у вашу порожню голову приходять світлі, мудрі і перспективні ідеї.

Рак (22.06 – 22.07)

Присвятіть час спілкуванню зі старими друзями, колегами та новими знайомими. По-перше це буде просто приємне спілкування, а по-друге, вони вас надихнуть на якісь нові плани, що принесуть у подальшому чималі дивіденди.

Лев (23.07 — 23.08)

Цей тиждень чимало часу ви витрачатимете на особисті і родинні справи. То діти потребуватимуть уваги, то кохані дивуватимуть, то родичі захочуть побачитися. Тому сміливо можете брати відпутку “за сімейними обставинами”.

Діва (24.08 – 22.09)

Нарешті всі побачать, хто в домі справжній господар. Обставини вимагатимуть вашої впевненості і рішучості, може навіть доведеться, як останній вагомий аргемент, грюкнути кулаком по столу.

Терези (23.09 – 23.10)

Таке враження, що незважаючи на холоди, у вашому серці розквітає весна і вам настільки подобається цей стан, що ви ладні на все, аби це тривало вічно. І, що особливо приємно, гроші при цьому приходять регулярно і в гарних кількостях.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Триває боротьба за місце під сонцем — ви щосили захищаєте себе і своє оточення від негативних зовнішніх впливів, утворюючи свій милий світ, хоч і тісний, але сповнений гарних людей і приємних вражень.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Можете нині ризикувати, причому, як у роботі, так і в особистому житті — вам загрожує тільки успіх, оскільки ви потрапили у коридор сприятливих обставин, де кожен ваш крок приноситиме перемогу.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Проект, який вам пропонуватимуть, може принести чимало корисного — чималі гроші, нові звязки, дружні стосунки та інші приємні бонуси. Тож зголошуйтесь, навіть якщо спочатку вам здаватиметься не надто перспективним.

Водолій (21.01 – 19.02)

Після тривалих родинних свят, дружніх посиденьок, тривалих розмов і тісного спілкування вам захочеться втекти від товариства десь світ за очі, щоб у тиші, нарешті, відпочити від усього цього шаленого соціуму.

Риби (20.02 – 20. 03)

Нагорода нині знайде героя і ви отримаєте все, що давно вже заробили і чого варті — грошей, визнання, слави, аплодисментів. Причому, все це може напасти на вас як вдома, так і за кордоном, адже слава про вас шириться світами.

Ольга Соломка