^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
21.11.2018 11:26
455 переглядів
0 коментарів
Катеринопільчани хвилюються за своє кабельне

У Катеринополі назріла серйозна проблема з кабельним телебаченням."Шановні абоненти кабельного телебачення! У понеділок 19 листопада обленерго грозить о 8 годині ранку прийти відключати кабельне телебачення. Тому запрошуємо всіх прийти до офісу для вирішення даної проблеми", − звернувся до містян через "Фейсбук" один із користувачів Костянтин Лисак.

19 листопада телефонуємо до керівника Катеринопільського підрозділу ПАТ "Черкасиобленерго" Валерія Ткаченка, цікавимось, як вирішилась ситуація і в чому полягає проблема.

− Власник місцевої кабельної мережі заборгував нам плату за користування опорами, − пояснює Валерій Васильович. − Сума накопичилась чимала. Наразі вирішення проблеми відтерміновано до п’ятниці. Якщо до п’ятниці з боргами перед обленерго розрахуються або домовляться про схему їх погашення, то, думаю, проблема вичерпається, а ні, то в п’ятницю ми будемо змушені розпочати демонтаж кабельної мережі. Послуга надається, тож вона повинна бути оплачена.

Користувачі неабияк стурбовані таким поворотом справи.

− Енергетики хочуть, щоб за користування електроопорами їм сплачували десь 6000 гривень на місяць. У підприємства таких коштів нема. Отже, з листопада ми вже згодились на підвищення абонплати з 50 до 70 гривень. Однак потрібно ще й борги повернути з квітня. А це значить, що нам ще можуть нарахувати до сплати по 140 гривень. Все це б’є в основному по найбідніших прошарках населення, адже кабельним користуються здебільшого пенсіонери, які не можуть собі дозволити підключити супутникове телебачення за 2 500. Важко при пенсії 1500 гривень зібрати таку суму, тим більше, що потрібно ще на лікування, комунальні витрачатись. Т2 для нас теж не вихід, оскільки Катеринопіль перебуває в зоні слабкого прийому цифрового телебачення, та й тюнер до нього теж коштує недешево, − скаржиться Марія Самбор.

Сам власник кабельної мережі від коментарів поки що утримується. З неофіційних джерел ми дізналися, що борги накопичились через бюрократичну тяганину, пов’язану зі зміною власника та переоформленням документів.

У містечку нараховують близько 350 абонентів кабельної мережі.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Читайте також: Катеринопільський комунгосп придбав трактор