^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
19.11.2018 11:22
392 переглядів
0 коментарів
Агітбригада ''Позитив'' Тальнівського будівельно-економічного коледжу провела концерт у Кривих Колінах

Протягом останніх двох тижнів студенти та викладачі Тальнівського будівельно-економічного коледжу побували з концертною програмою у 10 селах району. Показували та розповідали майбутнім абітурієнтам як живуть і навчаються студенти. Презентували візитівку свого навчального закладу, орієнтували школярів по спеціальностях. У четвер відвідали центр культури, духовності та дозвілля в Кривих Колінах.

– Не всі села нас приймали привітно. Леґедзине, Веселий Кут та Онопріївка, взагалі відмовились зустріти. Все через те, щоб не переманювали дітей зі шкіл в коледж, бо в деяких селах й так навчаються в класах по кілька осіб. Виступали то в актових, то в спортивних залах. У більшості приміщень холодно. Вчора були в Кривих Колінах. Такого клубу та школи, як там, де учні навчаються в гарних умовах і в теплі, в районі немає ніде, – ділиться Людмила Якименко викладач, художній керівник коледжу. – Окрема подяка депутату Тальнівської райради, директору «Об’єднаної сільськогосподарської компанії» Ігорю Новицькому за те, що надає транспорт для агітаційних поїздок.

В концертній програмі виступали майбутні програмісти, фінансисти, бухгалтери, будівельники. Усі студенти 1-3 курсів. Виконували запальні танці «Джайв» та «Ча-ча», ставили художні сценки разом з викладачами, співали та декламували вірші. А також підготували короткі гуморески зі студентського життя. Яскравий сценічний одяг та потрібну апаратуру організатори возять з собою.

– Якщо хочете навчитися якісно будувати, проектувати, знати мову програмування, впевнено рахувати та оформлювати ландшафтний дизайн, поступайте до нас. Після закінчення коледжу є змога продовжити навчання у вузах за профільною спеціальністю, починаючи з 2, 3 курсу, – презентує візитівку навчального закладу, Ольга Кулик, завідуюча відділення профільної школи, викладач коледжу.

Після виступу студенти роздавали абітурієнтам профорієнтаційні буклети та календарики з брендом та інформацією про навчальний заклад.

Анна ДРАГУН

Читайте також: У Тальному відбувся конкурс, присвячений Дню української писемності та мови