^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
18.11.2018 15:12
227 переглядів
0 коментарів
ТЕГИ: Гороскоп

Гороскоп від Ольги Соломки з 19 по 25 листопада

Овен (21.03 – 20.04)

Початок революційних змін на вашій роботі дещо помякшиться активізацією вашого особистого життя. І хоч ви дещо розриватиметесь між почуттями і обовязком, отримаєте справжнє задоволення і від діяльності, і від емоцій.

Тілець (21.04 – 20.05)

Вас захопить співпраця із державними органами чи якимись іншими бюрократичними організаціями. Ви знайдете щось корисне у спілкуванні з чиновниками і у дотриманні певних стандартів у роботі.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Саме час залізти в нірку для того, щоб обдумати минуле, зробити висновки і намітити майбутнє. А ще гарний час для профілактики здоровя — можна поїхати на курорт, обстежитися, поголодувати.

Рак (22.06 – 22.07)

Отримавши фінансову винагороду за попередню роботу, ви задумаєтесь над тим, як би цю суму можна було збільшити. І можете прийняти рішення навчитися якимось новим прийомам для того, щоб підвищити свій професіоналізм.

Лев (23.07 – 23.08)

Ви нині розкриєте увесь свій потенціал і відчуєте радість ризику і задоволення від перемоги над самими собою, над власними страхами і забобонами. Це варто відзначити у колі друзів і однодумців.

Діва (24.08 – 22.09)

Тиждень наповниться зустрічами з різними людьми. Подекуди вони кардинально відрізнятимуться один від одного, показуючи вам, наскільки різних людей ви приваблюєте у своє коло.

Терези (23.09 – 23.10)

Уповільніть дещо темп життя, зависніть на якійсь темі, яку вам не вдасться подолати наскоком, а яка потребуватиме вдумливого вивчення і застосування на перспективу. Зараз час подумати і потурбуватися про майбутнє.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Тиждень буде сприятливим для роботи, мандрів і ділових переговорів. До вас можуть завітити закордонні гості, або ж вам доведеться їхати у відрядження десь залеко за обрій для того, щоб провести перемовини і налагодити стосунки.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Як би ви не намагалися відтягти цей час, але все одно доведеться цього тижня робити вибір. І серед кількох пропозицій таки обрати ту, яка вам більше до душі. І як тільки ви скажете своє слово, всі процеси чудовим чином прискоряться.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Гроші, які ви отримаєте цього тижня, накладуть на вас додатковий тягар відповідальності — їх доведеться відпрацьовувати, ретельно виконуючи всі свої зобовязання перед замовником чи керівництвом.

Водолій (21.01 – 19.02)

На вас очікує багато інтенсивної роботи, яку ви самі на себе візьмете і вважатимете своїм обовязком її якісно і вчасно зробити – щоб звільнити місце і час для цікавих мандрів, що ви собі запланували.

Риби (20.02 – 20. 03)

У діяльності відбуваються величезні зміни. Ваш професіоналізм досяг вже такого рівня, що потребує нових шляхів і кардинального перегляду підходів до самовираження. Можливо, ви вже почнете ділитися досвідом з іншими.

Ольга Соломка