^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
17.11.2018 10:29
417 переглядів
0 коментарів
''До нас можуть приходити діти з району, а не тільки наші прихожани''

Церква адвентистів сьомого дня, що в Тальному, вже не перший рік проводить для дітей цікаву розважальну програму. В планах збільшити гуртки, майстер-класи та дитячі клуби розвитку.

– Влітку церковна громада організувала дитячий табір, який тривав тиждень. З 9 ранку до 17.00 вечора для малюків працював батут, надувна гірка та басейн. Разом з дітьми випікали піцу, співали пісні, грали в рухливі ігри. На подвір’ї облаштували місце для обідів та вечері. Планували прийняти 80осіб, а прийшло 94, іншим відмовили за браком місця, – розповідає Валентина Яковенко, дружина пастора.

Протягом року на території церкви проводять свята: «Ура, канікули!», «Прощавай літо!». Організовують різдвяні сцени, вистави. Також діють клуби розвитку «Шукачі пригод», «Слідопит»; грають в «Кафе», де навчають етикету, дружбі та подільчивості. Для гри столи ставлять прямо в молитовному залі, гарно сервірують, пригощають дітей смаколиками та чаєм.

Постійно роблять майстер-класи, знайомлять дітей з біблійними книгами, виконують ранкову зарядку. Також ходять в туристичні походи, вивчають рослинність, запрошують пожежників на відкриті заняття.

Найменшим відвідувачам 4 роки, старші – закінчують школу.

– Раді усім діткам. От вчора возили малечу в Умань на благодійний ярмарок. Разом підготували хенд-мейд: вироби та домашню випічку. Виручені кошти передали для лікування хворої дитини. Навчаємо менших бути милосердними та чуйними, – каже Валентина.

На сьогодні в церкві розпочали реконструкцію приміщення, щоб облаштувати кухню та їдальню для більшої кількості дітей.

Анна ДРАГУН

Читайте також: Цей підступний цукровий діабет…