^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
15.11.2018 15:57
1769 переглядів
0 коментарів
Олександра Вакуленко здобула золото чемпіонату світу

З 1 по 4 листопада в Бобруйську (Білорусь) проходив Чемпіонат світу з панкратіону (синтез боротьби та рукопашного бою). Збірна України підтвердила свій клас у розділах: «традішн» та «фул» і зібрала щедрий урожай нагород.

У повному лайт (легкому)-контакті чемпіонкою світу серед дорослих стала 19-літня лисянка, студентка Національного інституту фізкультури та спорту Олександра Вакуленко. У фул, якому характерний повний контакт із суперником, і де бої жорсткіші, наша землячка визнана однією з кращих на планеті у своїй ваговій категорії. Вона здобула дві золоті медалі, не залишивши у фіналі жодних шансів на перемогу двом російським спортсменкам. Причому, на повторний поєдинок, вони відмовилися вийти.

Нагадаємо, що Олександра є трикратною чемпіонкою України, срібною призеркою з боротьби джиу-джитсу та чемпіонкою світу з панкратіону та джиу-джитсу в Хорватії, Турції і Грузії. Нещодавно на Кубку України із змішаних єдиноборств, які ще називають боями без правил вона здобула перше місце. Всі бої спортсменка закінчувала достроково.

Закінчивши Лисянську ЗОШ №2, Олександра Вакуленко поступила до Київського національного університету фізкультури та спорту. Зараз навчається на третьому курсі, серйозно займається східними єдиноборствами. Дівчина хоче стати професійним тренером. Олександра вже здобула більше 60 медалей різного ґатунку. Більшість з них – найвищої, золотої проби.

Олександр ЩЕРБАТЮК

Читайте також: Роман Сорока знову поміж найсильніших