^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
13.11.2018 19:27
368 переглядів
0 коментарів
Катеринопільська ОТГ у черговому прольоті…

23 грудня на Черкащині пройдуть вибори в 27 нових ОТГ. Про це інформує сайт Катеринопільської райдержадміністрації. На жаль, нема чим похвалитися самій Катеринопільщині. Після створення Єрківської та Мокрокалигірської ОТГ у 2015 році процес громадоутворення тут заглух. Спершу казали об’єднаємось до 2019 року, тепер кивають на 2020. Щоправда, відчутного руху в цьому напрямку, окрім велопробігу селищного голови Івана Гегедоша з друзями районним бездоріжжям, не спостерігається жодного. Люди, як і раніше, не розуміють навіщо ті громади потрібні, а офіційна рубрика РДА під красномовною назвою "Об’єднання територіальних громад" не оновлювала інформацію з квітня 2018 року. (До того ж останні статті в ній стосуються Білозірської ОТГ). То може вже її, цю рубрику, треба прибрати з сайту зовсім, щоб очі не муляла?

Тим часом Звенигородщина та Лисянщина здійснили хоч і не значний прорив. Зокрема, у грудні цього року пройдуть вибори у Шевченківській ОТГ Звенигородського району (Шевченківська, Будищенська, Пединівська, Тарасівська сільські ради)

Водяницькій ОТГ Звенигородського району (Водяницька, Попівська, Чижівська, Кобиляцька), Бужанській ОТГ Лисянського району (Бужанська, Жаб’янська, Кам’янобрідська, Тихонівська, Яблунівська сільські ради) та Лисянській ОТГ Лисянського району (Лисянська селищна, Дашуківська, Почапинська, Писарівська, Шестеринська сільські ради).

"Після виборів ці ОТГ матимуть повноцінні самоврядні повноваження та перейдуть на прямі міжбюджетні відносини з державою", − повідомляють на сайті Катеринопільської райдержадміністрації. Ну що ж? Катеринопільчанам залишається тільки порадіти за сусідів та ще порахувати, скільки ними самими втрачено можливостей.

Анатолій ГЕРАСИМЕНКО

Читайте також: Катеринопільська райрада не підтримала звернення щодо зниження тарифів