^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
06.11.2018 8:24
426 переглядів
0 коментарів
Тальнівським депутатам не подобається червоно-чорний прапор

Депутати Тальнівської міської ради вдруге не проголосували проект рішення Про звернення до Верховної Ради України щодо необхідності ухвалення антиолігархічного пакету докорінних перетворень та не підтримали використання революційного прапора ОУН.

У проекті рішення стосовно червоно-чорного прапора пропонувалося:

«Рекомендувати підняття біля адміністративного будинку Тальнівської міської ради, а також на будівлях, у яких розміщуються органи місцевого самоврядування, революційного прапора ОУН у певні дати, пов’язані із визначними подіями національно-визвольної боротьби та вшануванням пам’яті Героїв, згідно з додатком».

За антиолігархічні закони та червоно-чорний прапор проголосували міський голова Олексій Юрченко, депутати-свободівці Віталій Шуляк, Тетяна Моряк; Олег Сноз із «Укропа», депутати від «Блоку Петра Порошенка» Віталій Накоп’юк, Тетяна Жоломко та Тетяна Геращенкова із «Батьківщини». Всього 7 із 19 присутніх. Решта хоч і позиціонують себе із патріотичними партіями, знайшли причину, щоб не підтримати: не голосували, або утримались. Серед них Олексій Неділько та Володимир Швець, які нагороджені відзнакою «Холодний Яр», що має зображення прапора ОУН.

Проваливши голосування по цих питаннях, обранці прийняли Звернення до Президента України та Кабінету Міністрів України щодо неприпустимості підвищення ціни на газ для населення. Перед голосуванням вони внесли декілька поправок та видалили вимоги до влади…

Олег ШАТАЙЛО

Читайте також: Бізнес у тіні