^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
05.11.2018 23:02
387 переглядів
0 коментарів
Близько доби в черзі за безкоштовними ліками

На жаль, і досі не вдається владнати у Ватутіному проблему з отриманням хворими на цукровий діабет безкоштовного інсуліну. 31 жовтня люди з 15-ої години шикувалися у чергу, щоб вхопити 1-го числа свої безкоштовні ліки, оскільки виділених коштів на всіх не вистачає. Діабетики мусять майже добу чатувати під аптекою.

− Таке в нас горе, − бідкається місцевий депутат Олег Ступник. − Куди ми вже тільки не зверталися. Загалом потрібно віднайти близько 110 тисяч на місяць, а виділяють десь 20. Недавно мені надійшла чергова негативна відповідь з вищестоящих інстанцій, але є й інша інформація від посадовців, запевнення, буцімто у листопаді кошти на безкоштовний інсулін таки виділять в повному обсязі.

Сподіваємось, що хоч у грудні ватутінські діабетики отримають обіцяні їм безкоштовні ліки.

До слова, як повідомляє видання "Про все" у грудні схожа ситуація може виникнути в Черкасах, де не вистачає близько двох мільйонів гривень, щоб забезпечити відшкодування коштів за інсулін. Однак в обласному центрі цією проблемою переймаються вже зараз, тож є шанс, що місто не повторить сумної долі Ватутіного.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Читайте також: Ватутінців обнадіюють, що безкоштовний інсулін буде