^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
05.11.2018 15:53
709 переглядів
0 коментарів
Мати Вадима Жеребила відвідала Катеринопільщину

31 жовтня мати загиблого "айдарівця" Вадима Жеребила ("Діджея") відвідала Катеринопільщину. Метою жінки було вклонитися могилі Руслана Бобурова ("Німця"), легендарного кулеметника катеринопільчанина, що загинув водночас із її сином. Певна річ, ця поїздка була нелегкою для матері, однак вона її перенесла мужньо. "Вадим захоплювався "Німцем", дуже поважав і любив, як батька, − напише згодом жінка на своїй сторінці у "Фейсбук" після відвідин Єрок та Катеринополя. − Безмежно вдячна Руслану, що був поруч із сином весь той нелегкий час і в останні їхні хвилини життя... І тепер вони в одному строю... разом прикривають нас із Неба".

Мати Героя тут зустріла одного із побратимів Руслана й Вадима – "айдарівця" звенигородчанина Олександра Зацарінного з донькою, а також катеринопільських волонтерів, друзів Бобурова (Бориса Безкоровайного, Миколу Замковенка, Сергія Москаленка, отця Івана Юрківа, Олександра Шандора), що поділились з нею спогадами про сина, "Німця" та "Айдар". "Дорогі друзі, − звертається пані Любов, − сердечно дякую за нашу зустріч, за спілкування, за щирість і тепло ваших сердець, за увагу до мене, а головне − за той час, що були поряд з моєю дитиною, за ваші безцінні розповіді про нього. Вдячна, що боронили рідну землю і допомагали, чим могли, нашим захисникам, що пам'ятаєте і шануєте загиблих товаришів. Дякую за те, що ви − справжні, що однодумці, що стало легше на серці й світліше на душі після зустрічі".

Мати "Діджея" справила на всіх, хто мав честь з нею спілкуватися, незабутнє враження:

− Дуже проста, мила жінка, велика патріотка, як і її син. Вона не могла виховати Вадима інакше, − розповідає Микола Замковенко. − Надзвичайно цікавий співрозмовник. Вважаю, що ми повинні більше приділяти уваги матерям наших Героїв, адже саме вони виховали наших мужніх захисників.

Нагадаємо, 48-річний Руслан Бобуров та 21-річний Вадим Жеребило загинули 31 січня 2015 року у місті Щастя під час обстрілу з установки "Град" Луганської ТЕС. Указом Президента України обоє нагороджені орденом "За мужність" III ступеня (посмертно).

На останок хочеться процитувати поезію, присвячену нашим Героям:

Хтось поїде в Мену, хтось − в Катеринопіль,

З'їдуться айдарівці на могили їх,

Скільки потім прОйде повоєнних років,

Будем пам'ятати тих, хто там поліг.

І розкажем дітям, і розкажем внукам

Про славетні справи мертвих і живих.

І себе спитаємо, чи всі правду робимо,

Бо інакше, як тоді їздити до них?

Молодість і зрілість, спокій і запальність.

Жили як герої, так і полягли.

Не стріляйте в небо! Не волайте гасла!

Просто не забудьте, ЯК вони жили.

"Мамка", "АЙДАР", 31.01.2016

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Читайте також : Руслан Бобуров отримав ще одну нагороду. Посмертно