^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
05.11.2018 8:25
241 переглядів
0 коментарів
Захворюваність на грип та ГРВІ: на Тальнівщині епідемічний поріг не перевищено

Захворюваність на грип та ГРВІ в Україні перебуває на неепідемічному рівні, повідомляє Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України. Інтенсивний показник захворюваності на грип становить 362,8 на 100 тис. населення, що на 30,1% менше епідемічного порогу по Україні.

– Яка ж ситуація у районі? – поцікавилися у Ганни Данилюк, головного лікаря Тальнівського центру первинної медико-санітарної допомоги.

– Від початку місяця на ГРВІ в районі захворіло 363 особи. За останній тиждень, тобто з 22 до 28 жовтня зареєстровано 170 випадків грипоподібного захворювання та випадків гострої респіраторної інфекції, проте лабораторного підтвердження наявності вірусів грипу немає. Ці показники не є перевищенням епідемічного порогу.

За звітний місяць проти грипу вакциновано 20 осіб, із них 3 – особи з групи ризику (діти).

Нагадаємо, саме вакцинація є найнадійнішим методом профілактики грипу та запобігання тяжким ускладненням цієї хвороби. Одне щеплення захищає впродовж усього сезону грипу від найбільш розповсюджених і небезпечних штамів. У центральній районній аптеці вакцина проти грипу є у достатній кількості. Вартість 298 гривень.

Ліна ЯЛОВСЬКА

Читайте також: Наш лікар: медична реформа в дії