^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
04.11.2018 23:14
213 переглядів
0 коментарів
ТЕГИ: Гороскоп

Гороскоп від Ольги Соломки з 5 по 11 листопада

Овен (21.03 – 20.04)

Тиждень буде багатим на різноманітні зустрічі, як особисті, так і ділові – світські заходи і наради, збори і вечірки. Розслабитися не вдасться, оскільки скрізь вам належить бути діловими і зібраними, тримати все під контролем і керувати виробничими процесами.

Тілець (21.04 – 20.05)

Для якихось процесів важливо, щоб час тягнувся довго, тож цього тижня час для вас уповільниться, інколи здаватиметься, що він просто безкінечний. Але варто цю особливість використати і зайнятися улюбленими речами, на які інколи не вистачає часу.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Заплануйте собі цього тижня багато справ – і ви багато встигнете зробити. Це можуть бути і якісь домашні клопоти, хатні облаштування, і виробничі справи, і виступи перед публікою. І скрізь ви матимете успіх, вас хвалитимуть, вами захоплюватимуться і намагатимуться наслідувати.

Рак (22.06 – 22.07)

Творчість і креативність цього тижня стануть для вас буденною справою – ви щодня створюватимете шедеври, якими хтось захоплюватиметься, а хтось і критикуватиме. І ваше завдання нині не зважати на гострі і прикрі слова, а сприймати тільки похвалу.

Лев (23.07 – 23.08)

Варто потурбуватися про те, щоб ваш дім був захищеним і ви там цілком безпечно почувалися. Звичайно, для цього доведеться витратити якісь гроші і присвятити певний час. Але зробіть це вже зерез, або хоча б почніть вже зміцнювати кордони на цьому тижні.

Діва (24.08 – 22.09)

Хоч для вас власний професіоналізм не викликає сумнівів, стороннім людям цього тижня доведеться доводити, що ви, як фахівець, варті поваги. Та ще й конкуренти дихатимуть у спину і триматимуть вас – спасибі їм за це – у постійному тонусі.

Терези (23.09 – 23.10)

Надзвичано радісний і натхненний тиждень принесе вам цілу купу усіляких гараздів – приємні і насичені зустрічі із гарними людьми, удачу в самореалізації, додаткові грошові надходження. І взагалі – просто хороший сонячний настрій, яким ви ділитиметеся з іншими.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Надзвичайно потужний тиждень обіцяє вам важливі зустрічі і дуже цікаві пропозиції у роботі. А ви будете ще вагатися, піч колупати і перебирати варіантами. І на здоров’я! Ви зараз будете дуже затребуваны, тож обирайте найкращі варіанти і найвигідніші умови.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Боротьба за місце під сонцем може призвести до зайвих енергетичних витрат і ви просто втомитесь доводити іншим, що маєте якісь права. Тому або змиріться і спокійно сприймайте все, що з вами відбувається, або боріться, але потім відпочивайте як слід.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Перед вами відкривається великий вибір і гарна можливість показати світу, на що ви здатні. Щоправда, ви можете обрати тільки той варіант, де обіцяють грубі гроші, а не славу і реалізацію. Насправді, не обмежуйте себе грошима, вам зараз більше потрібен успіх, який потім і фінанси принесе.

Водолій (21.01 – 19.02)

Ви настільки вдало себе зарекомендували, що на горизонті з’являться нові надії, що стосуватимуться роботи. Вам можуть запропонувати щось нове і цікаве і ви можете змінити свій нинішній статус. Приміром, отримаєте нову посаду і обовязки.

Риби (20.02 – 20. 03)

Зайдіть час для спокою та усамітнення. Ви зараз дуже вразливі, тому хай би що не відбувалося навколо, залишайтеся розслабленими – це вам допоможе усвідомити дуже важливі речі і прийти до певного рішення. Але довго не вагайтеся. Як тільки прийняли рішення – дійте.

Ольга Соломка