^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
04.11.2018 11:00
260 переглядів
0 коментарів
''Катеринопільському віснику'' віддадуть в оренду приміщення не менше ніж на 15 років за 1 гривню на рік

26 жовтня депутати райради подбали про благополуччя районної газети "Катеринопільський вісник". Відомо, що нині це видання перебуває в активній фазі роздержавлення. Щоб після реформування газета не залишилась без приміщення, його передадуть на баланс Катеринопільської дитячо-спортивної школи "Колос", а згодом – уже в оренду "Віснику". "Доручити Катеринопільській ДЮСШ "Колос" у разі надходження заяви реформованого відповідно до Закону підприємства, після його державної реєстрації укласти договір оренди строком не менше ніж на 15 років з розміром орендної плати, як для бюджетних установ 1 грн. в рік незалежно від площі", − йдеться у рішенні.

У районній раді кажуть, що це передбачено п. 2 ст. 9 Закону України “Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації”.

Чому інші місцеві видання на таку щедрість від божків не можуть розраховувати, закон мовчить. Нічого там не написано і про те, чи зможе "реформоване" в такий спосіб видання бути об’єктивним по відношенню до районних посадовців.

Втім, як показує практика, такі газети утримуються за чималий районний кошт для прославляння "батьків району", друкування рішень рад, привітань та некрологів. Тому і не є конкурентоспроможними.

Анатолій ГЕРАСИМЕНКО

Читайте також: Катеринопільська райрада прийняла болісне рішення: роздержавити ''Катеринопільський вісник''